Książę George w szkole
Eastnews

Książę George zachwycił obsługę jednego ze sklepów. Nie uwierzycie, co zrobił!

Książę George w szkole
Eastnews

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama czasem pojawiają się wraz z rodzicami na oficjalnych wyjściach, ale ten widok nie należy do częstych, bowiem książęca para chce zapewnić im normalne dzieciństwo. Ostatnio wszyscy zobaczyli Charlotte i George'a podczas zabawy w ogrodzie zaprojektowanym przez Kate. Trzeba przyznać, że to był uroczy widok!

Kate i William rzadko opowiadają o swoich dzieciach, ale tym razem wyszedł na jaw pewien szczegół dotyczący niedawnego zachowania George'a. Zobaczcie, o co chodzi!

Książę George jest bardzo pomocny!

Do Anmer Hall w Narfolk, gdzie William i Kate mają swoją posiadłość, zakupy dostarcza supermarket w Waitrose. Ostatnio Kate razem z dziećmi spędziła tam tydzień i podczas jej pobytu, kiedy pracownicy dostarczali towar, pomagał im książę George. Chłopiec nosił małe kartony do domu:

George jest zawsze szczególnie pomocny. Jest tym, który za każdym razem pyta, co może wnieść. Jest bardzo dociekliwym dzieckiem. Pokazuje to, jak bardzo William chce mu zapewnić normalne życie, chce żeby syn dorastał, będąc grzecznym i pomocnym dla innych – powiedział pracownik sklepu dla magazynu „The Sun”.

Nic w tym dziwnego, w końcu Kate i William wielokrotnie podkreślali, że zależy im, aby ich dzieci miały normalne dzieciństwo. Oprócz obowiązków, które są narzucone królewskim dzieciom dbają oni, aby ich pociechy spędzały mnóstwo czasu na aktywnej zabawie na zewnątrz i rozwijają ich pasje, nawet jeśli są nietypowe np. George kocha taniec, podobnie jak jego babcia. 

Ciekawe, czy Meghan też będzie podobnie wychowywała Archiego Harrisona?

Zobacz takżeKsiężniczka Charlotte ma charakterek! Zobaczcie, jak rozstawia po kątach swoich braci!

 

księżniczka Charlotte, książę George
East News

 

Więcej na temat Książę George
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37