Książę George wywołał skandal

Książę George wywołał skandal! Poszło o jedno zdjęcie! "Monarchista potwór"

Książę George wywołał skandal

Kto by pomyślał, że książę George stanie się ofiarą hejtu w sieci. A poszło o zdjęcie z psem z okazji 3. urodzin najpopularniejszego członka brytyjskiej rodziny królewskiej, na którym książę karmi rodzinnego psa... lodem!

 

Książę George ostro skrytykowany

Sesja z okazji 3. urodzin księcia George'a wywołała mnóstwo radości wśród Brytyjczyków, ale i całego świata. Nowe zdjęcia synka księcia Williama zachwycają! Jednak nie wszystkich. Fotka, na którym trzylatek karmi psa, budzi skrajne emocje. Wśród internautów pojawiły się głosy, że George jest potworem, a inni - że powinien trafić do więzienia! Oczywiście chodzi o to, że psy nie powinny jeść lodów:

 

Książę George powinien trafić do więzienia za karmienie psa lodami, to nieodpowiedzialne okrucieństwo wobec zwierząt opłacone przez podatników.

 

Monarchista potwór - Nigdy nie dawaj psu lodów! W najgorszym wypadku umrze, w najlepszym będzie miał biegunkę.

Daily Mail z kolei pisze:

Eksperci ostrzegają, że psy mogą być uczulone na wyroby mleczarskie i czekoladę, więc karmienie ich nimi może wywołać problemy z trawieniem - informuje "Daily Mail".

Pomijając absurdalne zarzuty internautów, zastanawiamy się, czy rzeczywiście rodzinka królewska zaliczyła wpadkę, decydując się na taki pomysł na zdjęcie. Co o tym sądzicie?

 

Zobacz: 10 najmądrzejszych ras psów

 

Poszło o to zdjęcie.

Książę George
East News

 

Internauci bezlitośni!

Hejt na księcia George'a

 

Mają rację?!

Hejt na księcia George'a

Więcej na temat książę George
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59