Kalicki M jak miłość
Instagram

Ksiądz w "M jak miłość" ujawni tajemnicę nowego lekarza z Grabiny! Jaki ma związek z rodziną Mostowiaków?

Kalicki M jak miłość
Instagram

W „M jak miłość” w przychodni w Grabinie Artur zatrudnił nowego lekarza. Młody mężczyzna wzbudzi jednak podejrzenia u księdza. W 1484. odcinku, który zobaczymy 14 stycznia, proboszcz zdecyduje się opowiedzieć o swoich obawach Marysi. Czy to on jako pierwszy odkryje mroczny sekret Kalickiego?

Kim tak naprawdę jest młody lekarz w "M jak miłość"?

Młody lekarz, kiedy spotka w przychodni księdza, będzie miał do niego nietypową prośbę:

Czy mógłbym kiedyś wpaść na plebanię i obejrzeć tutejsze księgi parafialne? Genealogia to mój konik. Pewnie gdyby medycyna mnie nie ciągnęła, zakopałbym się w jakimś archiwum na wieki - zapyta Kalicki.

Ksiądz, chcąc być pomocnym, szybko się zgodzi. To będzie dla niego możliwość poznania nowego lekarza:

Rzeczywiście, to nietypowe zainteresowanie jak na tak młodego człowieka. Ale oczywiście pomogę ci, czemu nie. Chociaż archiwum u nas niezbyt duże. Pana interesuje jakaś szczególna rodzina? - zainteresuje się ksiądz. 

Niestety, ksiądz nie dowie się, o jaką rodzinę chodzi, bo do gabinetu zaprosi go Marysia. Tam wyzna kobiecie, o czym rozmawiał z Kalickim:

Ludzie nie przestają mnie zaskakiwać. Ten wasz nowy stażysta ma dość nietypową pasję: genealogia. Ale kogo to dziś interesuje... Bo ja go wciąż spotykam na cmentarzu u nas, raz to go nawet widziałem w starej części w archiwum miejskim... Ja mu pomogę, oczywiście, bo takie stare parafie jak nasz skrywają wiele tajemnic - wyzna, ale Rogowska zbagatelizuje sprawę.  

Jednak kiedy o wszystkim dowie się Barbara, to ona szybko zacznie łączyć fakty i jako pierwsza pozna się na Kalickim. W 1484. odcinku dowiemy się, czy młody lekarz faktycznie będzie zagrażał Mostowiakom!

Marysia i Artur M jak miłość
Instagram

Nowy lekarz namiesza w rodzinie Mostowiaków i odkryje mroczne tajemnice?

Witold Pyrkosz i Teresa Lipowska na planie "M jak miłość"
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08