Ksiądz o śmierci Anny Przybylskiej
Akpa

Ksiądz Przybylskiej o jej leczeniu i śmierci: Poznałem ją dopiero w cierpieniu

Ksiądz o śmierci Anny Przybylskiej
Akpa

Choć od śmierci Anny Przybylskiej minęło już kilka tygodni, pamięć o aktorce jest wciąż żywa i kultywowana przez jej najbliższych przyjaciół, którzy wspominają jej osobę i swoje ostatnie chwile, które udało im się z nią spędzić. Historia gwiazdy ma szanse trafić też do kin - pojawił się bowiem pomysł, aby powstał film o jej życiu. Przypomnijmy: Powstanie film o Przybylskiej. Na ten pomysł wpadła jej znana przyjaciółka

Na kolejną rozmowę z tabloidem zdecydował się też duchowny, który towarzyszył Annie w czasie jej choroby i na krótko przed śmiercią. Ksiądz Bernard Zieliński wyznaje, że poznał Przybylską dopiero w trakcie jej choroby, gdyż już cierpiała. Najczęściej spotykali się przed wyjazdami gwiazdy na leczenie - ujawniając jednocześnie, że odbywało się ono m.in. w Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych.
 

Anię poznałem dopiero w jej cierpieniu. Starała się sama z panem Bogiem spotykać, ale kiedy było jej ciężko, najczęściej przed ważnymi wizytami w szpitalu, operacjami w Szwajcarii czy w Ameryce, przyjeżdżała do mnie. O nic nie prosiła, tylko o modlitwę - tłumaczy w "Super Expressie".


Duchowny zdradził, że najczęściej rozmawiał z aktorką o Janie Pawle II, poruszali też temat cudów, które dawały nadzieję Przybylskiej i jej rodzinie.
 

Mówiliśmy o Janie Pawle II, że tyle cudów uczynił i że trzeba mieć ufność. Mówiłem, że w moim życiu też zdarzały się sytuacje, w których ludzie przygotowani na odejście do dnia dzisiejszego żyją. To może zadecydowało, że spokojnie reagowała na chorobę... Ona bardzo żyła nadzieją... Jej rodzina też ufała, liczyła, że ktoś w jej imieniu może uczynić cud, bo przecież takie zdarzenia bywają. Mówiła, że jest przygotowana na zakończenie życia, ale dodawała, że jej szkoda dzieci. Pocieszała się jednak tym, że ma męża, który będzie się o nie troszczył. Na swoje możliwości wszystko poukładała sobie, życie wewnętrzne, ziemskie - wyznaje.


Myślicie, że ksiądz powinien rozmawiać o takich sprawach z tabloidem?

Zobacz: "Niech Bóg przeprosi Jarka, że zabrał matkę jego dzieci"

Najpiękniejsze zdjęcia Anny Przybylskiej w "Vivie!":

Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48