Maja Plich w jasnej sukni i Krzysztof Rutkowski w garniturze
East News

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski już po ślubie. Zobaczcie, jak wyglądał pierwszy taniec młodej pary!

Maja Plich w jasnej sukni i Krzysztof Rutkowski w garniturze
East News

Kolejny ślub w polskim show-biznesie już za nami! Ostatnio "tak" powiedzieli sobie m.in. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona oraz Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk. W minioną sobotę (17 sierpnia) miłość i wierność małżeńską ślubowali sobie również Maja Plich i Krzysztof Rutkowski!

Ślub pary odbył się w podwarszawskim Rozalinie - w pałacyku, w którym nagrywany jest program "Projekt Lady". Jak prezentowała się młoda para? Spójrzcie na ich pierwszy taniec! W sieci pojawiło się nagranie z uroczystości.

Pierwszy taniec Mai Plich i Krzysztofa Rutkowskiego

Maja Plich jeszcze przed uroczystością w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że przygotowała aż cztery suknie na ślub z Krzysztofem Rutkowskim. Na ceremonii pokazała się w dość prostej i klasycznej kreacji z efektownym trenem. Na przyjęciu panna młoda przebrała się w kolejną suknię, w której zatańczyła pierwszy taniec ze swoim mężem. 

Według medialnych doniesień na ślubie Mai Plich i Krzysztofa Rutkowskiego pojawiło się 200 osób. Sam detektyw w jednym z wywiadów przyznał, że ceremonia i wesele w sumie będzie ich kosztować ok. 1  mln złotych.

Tyle będzie kosztował ślub i wesele. Oczywiście będzie to iście królewska sceneria i bardzo fajne miejsce -  Krzysztof Rutkowski przyznał w rozmowie z "Faktem". 

Zobaczcie więc, jak prezentowali się Maja Plich i Krzysztof Rutkowski! Nagranie z wesela zostało opublikowane na kanale Patriot24.TV na YouTube.com.

Krzysztofowi Rutkowskiemu i Mai Plich gratulujemy! 

Pierwszy taniec Mai Plich i Krzysztofa Rutkowskiego.

Para wzięła ślub 17 sierpnia

Maja Plich w kolorowej sukni, Krzysztof Rutkowski w czarnym smokingu
East News

 

Więcej na temat Krzysztof Rutkowski
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44