Krzysztof Pieczyński pobił się w centrum Warszawy
Polsat News

Krzysztof Pieczyński wdał się w bójkę w centrum Warszawy! Aktor znany m.in. z roli Bruna w serialu "Na dobre i na złe" w rozmowie z Polsat News zdradził, że został pobity przez mężczyznę, który miał go zaczepić i zacząć wyzywać. Policja twierdzi zaś, że aktor zaczął się awanturować z nieznajomym i wtedy doszło do szarpaniny i wymiany ciosów. Poznajcie szczegóły! 

 

Krzysztof Pieczyński: Pobito mnie w centrum Warszawy. Sprawca krzyczał do mnie "ty pedale"

 

Jak twierdzy Pieczyński, do bójki miało dość na przystanku na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie w godzinach porannych: 

Idę dość szybko, żeby złapać tramwaj, mija mnie facet, który krzyczy do mnie "ty pedale", "ty ubeku". Ja mówię, może porozmawiamy, może pan mnie z kimś myli, o co chodzi? I wtedy zaczyna mnie kopać. Gdy napastnik zaczął mnie kopać, zacząłem się bronić. Odepchnąłem go, ale znów mnie kopnął. W końcu udało mi się zrobić mu zdjęcie i wtedy uderzył mnie pięścią w twarz - mówi Pieczyński w Polsat News.

Dlaczego napastnik miałby go zaatakować?

Usłyszałem od niego, że w innych krajach, takich jak ja się likwiduje. Zapytałem - za co mnie tak nienawidzisz? Bo masz czerwoną kurtkę, bo masz 70 lat, a ubierasz się jak 14-latek - tłumaczył. 

 

Aktor zgłosił pobicie na policji, ale podobnie zrobił również mężczyzna, który twierdzi, że to Pieczyński go zaatakował:

 

 Nasze informacje wskazują, że doszło do awantury między mężczyznami. Obaj zgłosili się do najbliższej jednostki policji przy ul. Wilczej, gdzie zgłosili zawiadomienie o naruszeniu nietykalności cielesnej. Jak wynika z ich relacji, mieli pokłócić się, szarpać, zadawać sobie uderzenia. Dokładnie wyjaśniamy okoliczności i przyczynę tego zdarzenia - powiedziała Anna Kędzierzawska ze stołecznej policji w rozmowie z Polsat News. 

 

Sprawę bada policja, a o szczegółach będziemy Was informować na bieżąco.

 

Zobacz: Z ARCHIWUM: "Na dobre i na złe" ma już 18 lat! Dr Zosia, dr Kuba, Mariolka - pamiętasz ich? ZDJĘCIA

 

Krzysztof Pieczyński wdał się w bójkę. Opowiedział o tym w Polsat News. (screen z materiału na polsatnews.pl)

Krzysztof Pieczyński pobił się w centrum Warszawy
Polsat News

 

Krzysztof Pieczyński pobił się w centrum Warszawy

Krzysztof Pieczyński pobił się w centrum Warszawy

Krzysztof Pieczyński
Błażej Żuławski /GOOD IDEA

Więcej na temat Krzysztof Pieczyński