Krzysztof Gojdź o ustach celebrytki

"Znikam z show-biznesu!" - szokujące wyznanie Krzysztofa Gojdzia! Co się stało?

Krzysztof Gojdź o ustach celebrytki

Hej, tu doktor (nie celebryta), Krzysztof Gojdź! Ostatnio zdecydowałem, żeby uciec od show-biznesu i bycia celebrytą. Przez ostatni rok poznawałem ten światek "czerwonych dywanów" i "pseudosalonów". To nie jest moja bajka. Mój cel na 2017 rok to większe oddanie się moim pacjentom i to nie tym, którzy chcą poprawić urodę, ale tym poszkodowanym przez los - z bliznami, po oparzeniach, wypadkach. Chciałbym tym ludziom nadać nowy sens ich życiu poprzez poprawę nie tylko wyglądu, ale i duszy. Chciałbym kontynuować też karierę wykładowcy Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej i szkolić lekarzy na całym świecie, a przy okazji poznawać nowe miejsca, nowych ludzi i ich kultury. Raz w miesiącu planuję wyjeżdżać do Azji, Australii i USA. Marzę o wolnym czasie, który mógłbym poświęcić swoim przyjaciołom, miłości oraz kochanemu ślepotkowi Cosmusiowi.

 

Zobacz też: Prezydentowi zaleca przeszczep, a co o Pierwszej Damie sądzi Krzysztof Gojdź? "Stanowi dobry przykład dla..."

 

Krzysztof Gojdź w szczerym wyznaniu

Chciałbym w tym roku zmotywować Polki i Polaków do większego dbania o siebie, profilaktyki zdrowotnej. Stąd też planuję rozwój swojego bloga (www.drgojdz.com), na którym piszę, jak zdrowo żyć i dobrze wyglądać, zachowując naturalny wygląd. W końcu piękno to nie tylko nasze ciało, ale przede wszystkim nasza dusza i to, jacy jesteśmy. Na blogu znajdziecie wiele porad i ciekawostek.

O urodzie, naturalnym wyglądzie i zabiegach, jakie proponuję kobietom i mężczyznom możecie również przeczytać w mojej nowej książce "Twoja twarz, Twój charakter". Rok 2017 to nowe projekty medialne, telewizyjne i internetowe, otwarcie nowych klinik w Polsce i w Stanach Zjednoczonych oraz... decyzja o częściowym wyjeździe z Polski i przeczekaniu "dobrej zmiany" na Manhattanie w Nowym Jorku. 

 

Zobacz: Czy Krzysztof Gojdź jest największą gwiazdą TVN Style?

 

Krzysztof Gojdź o ustach celebrytki

 

Krzysztof Gojdź na gali VIVA! Photo Awards

Więcej na temat Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47