Krzysztof Gojdź poprawił nos - zdjęcie przed i po

Krzysztof Gojdź poprawił nos! Pokazał zdjęcie przed i po!

Krzysztof Gojdź poprawił nos - zdjęcie przed i po

A jednak! Krzysztof Gojdź poprawił nos! Słynny lekarz gwiazd, który dba o największe polskie gwiazdy, sam postanowił zmienić coś w swoim wyglądzie. Padło na nos, który do tej pory był jego największą wizytówką. W rozmowie z Vivą! mówił "Nosa nie poprawiłem, bo to moja wizytówka, podkreślenie mojej indywidualności."

 

Krzysztof Gojdź poprawił nos

Okazuje się jednak, że Krzysztof Gojdź nie przeszedł żadnej operacji. Do poprawy nosa wystarczył mu tylko kwas hialuronowy. Efekt jest powalający:

Ja nie mam żadnych kompleksów. Kocham siebie takim jakim jestem i jak wyglądam. Ale dziś dla "zabawy z twarzą" zrobiłem sobie nos - nieznacznie wyprostowałem i zmniejszyłem optycznie pozostawiając jego charakterystyczny kształt. Nie trzeba iść do chirurga plastycznego i dłutować kości. Można go ukształtować kwasem hialuronowym. Efekt utrzymuje się do 2 lat. Jak się spodoba można powtarzać zabieg. Jak nie - to kształt nosa wraca do stanu wyjściowego.

Przy okazji doktor Gojdź zdradził, że już niedługo do swojej kliniki wprowadzi nowy zabieg dla mężczyzn - powiększenie penisa.

Wszystkie zabiegi staram się wypróbowywać na sobie. No, może poza ginekologią estetyczną. A już niedługo wprowadzamy zabiegi z urologii estetycznej dla facetów... w tym powiększanie i pogrubianie penisów. Ja już mam Ferrari wiec nie potrzebuję:)

Na pewno znajdą się na to chętni. Czy wśród gwiazdorów również? ;)

 

Zobacz: Operacje plastyczne – ceny

 

Krzysztof Gojdź poprawił nos ;)

Krzysztof Gojdź poprawił nos - zdjęcie przed i po

 

Widać różnicę?

Krzysztof Gojdź na wyborach Miss Warszawy i Mazowsza

 

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10