Krzysztof Gojdź zdradził nam, które polskie gwiazdy odwiedziły go w Miami, gdzie otworzył własną klinikę!  Krzysztof Gojdź to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej i ulubiony lekarz gwiazd. Krzysztof Gojdź ponad rok temu podjął zaskakującą decyzję i postanowił przeprowadzić się do Ameryki. 

Kocham tam swoje życie- Krzysztof Gojdź zdradził nam kilka miesięcy temu. 

Lekarz gwiazd przyznał nam wówczas,  że wkrótce otworzy własną klinikę w Miami. Jego marzenie spełniło się pod koniec ubiegłego roku, a na otwarciu kliniki nie zabrakło polskich gwiazd. Kto odwiedził Krzysztofa Gojdzia w Miami? Posłuchajcie, co zdradził przed naszą kamerą!

Zobacz także: Krzysztof Gojdź ocenia Piotra Stramowskiego w roli ojca. Nie uwierzycie, co zdradził!

Krzysztof Gojdź otworzył własną klinikę w Miami.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Revive Clinic ™ @reviveclinic_official Spełniać marzenia, osiagać kolejne cele w życiu. Nawet te nieosiagalne, niemożliwe. Można? Można! Nazywam się Gojdź, Krzysztof Gojdz. To było i będzie najmocniejsze nazwisko w medycynie estetycznej w Polsce i jedno z TOP na świecie. Tak wiem, jestem nieskromny, ale znam swoja wartość, najwyższy poziom merytoryczny i praktyczny, który pragna osiagnac tysiace lekarzy w Polsce, a teraz też w Stanach Zjednoczonych. Wczorajszy dzień to kolejny kamień milowy w moim życiu. Otworzyłem pierwsza REVIVE CLINIC ™ w Miami Beach. REVIVE CLINIC ™ to najnowocześniejsza klinika i spa w przecudownym miejscu nad zatoka Miami. Opatentowane przeze mnie procedury Revive Lift ™ do terapii twarzy, ciała i włosów będa wykonywane przez międzynarodowy wyszkolony przeze mnie zespół licencjonowanych w swoich dziedzinach specialistów. Moim celem jest bycie nr 1 na Florydzie tak jak to było w Polsce. Zawsze numer 1! I ten cel osiagnę ciężka praca juz za kilka miesiecy. Rozpiera mnie duma. #reviveclinic #miamibeach #success #drchrisgojdz

Post udostępniony przez Krzysztof Gojdź MD, PhD (@drchrisgojdz)

Więcej na temat Krzysztof Gojdź