Krzysztof Gojdź o Kim Kardashian

Krzysztof Gojdź ostro o urodzie Kim Kardashian! "Jak zostanie moją pacjentką w klinice w Nowym Jorku..."

Krzysztof Gojdź o Kim Kardashian

Kim Kardashian na jednym z pokazów podczas Fashion Week w Paryżu pokazała się bez makijażu. Zdjęcia celebrytki wzbudziły ogromną sensację w sieci - niewiele osób widziało przecież gwiazdę bez make-upu. Kardashianka większość zachwyciła swoją naturalnością. Ale nie Krzysztofa Gojdzia. Słynny lekarz gwiazd w rozmowie z Faktami TVN odpowiedział na pytanie, czy Kim jest ikoną urody.

 

Krzysztof Gojdź ostro o Kim Kardashian

Dla Gojdzia Kim jest wytworem sztabu ludzi. Nie podoba mu się to, że Kardashianka jest uzależniona od zabiegów medycyny estetycznej. Choć sam dba o urodę największych polskich gwiazd, Gojdź ceni naturalność i umiar:

Wczorajsze Fakty TVN: Czy Kim Kardashian jest ikoną mody i urody? Dla mnie jest wytworem sztabu ludzi - chirurgów plastycznych, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetyczek, stylistów. Cała twarz jest zrobiona - począwszy od nosa, brody, policzków, oczu. Rzeźba ciała z olbrzymią pupą to odsysanie tłuszczu i ostrzyknięcie nim pośladków i piersi.


Totalne uzależnienie od poprawek medycyny estetycznej. Taka osoba skazana jest na dostrzykiwanie botoksem i wypełniaczami co 2-3 miesiące. W przeciwnym razie mogą być widoczne nierówności na twarzy i ciele. Jest to mega ciężka praca aby na co dzień być zawsze "idealną". Jak zostanie moją pacjentką w klinice w Nowym Jorku postawię bardziej na naturę..

Krzysztof zabrał głos również w sprawie polskich gwiazd. Uważa, że większość z nich też jest uzależniona od poprawek:

W naszym polskim grajdołku szołbiznesowym też widzimy uzależnione od poprawek gwiazdy. To uzależnienie jest mocniejsze od tego od alkoholu czy kokainy.
Najgorsze jest to, że twarze za kilka lat zaczną się "rozpadać" i zamiast wyglądać młodziej postarzą się o wiele lat. Dlatego apeluję do kobiet - nie przesadzajcie z ilością zabiegów. Stawiajcie na naturę, uśmiech i piękno duszy...

Zgadzacie się z doktorem Gojdziem?

 

Zobacz: Kim Kardashian obrabowana w Paryżu! 5 mężczyzn wycelowało w nią broń, zamknęli ją w łazience!

 

Doktor Krzysztof Gojdź o Kim Kardashian.

Doktor Gojdź o Kim Kardashian

 

Ola Ciupa w czarnej sukience

 

Kim Kardashian ma ostatnio gorszy czas...

Kim Kardashian, Kanye West, North West
East News

Więcej na temat Kim Kardashian Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50