Krzysztof Gojdź opowiedział dramatyczną historię swojej pacjentki

Gojdź zdradza historię zgwałconej pacjentki, po czym pyta Terlikowską i "fanatyczki religijne": "Co byś poradziła?"

Krzysztof Gojdź opowiedział dramatyczną historię swojej pacjentki

Krzysztof Gojdź zdradził dramatyczną historię jednej ze swoich pacjentek. Słynny lekarz gwiazd opublikował na Facebooku wstrząsającą opowieść o kobiecie, która zgłosiła się do niego o pomoc. Pacjentka doktora Gojdzia poprosiła o usunięcie blizn na kolanach, które codziennie przypominają jej brutalny gwałt.

Dopiero dziś opanowałem emocje po historii z jaką spotykałem się niedawno w swoim gabinecie... Konsultowałem pacjentkę z bliznami i czarnym żwirem w skórze na kolanach. Dziewczyna chciała się ich pozbyć bo... przypominały jej brutalny gwałt na węglu w piwnicy. Oprawcą był jej ojczym. W krwawiące kolana weszły drobiny węgla i sadza. Ciążę usunęła, pozostały jeszcze blizny przypominające o traumie. Podwójnej traumie...
Spytała mnie: co doktor zrobiłby na moim miejscu? Chwyciłem ją za rękę, przytuliłem i... dławiąc łzy milczałem wyrażając swoje współczucie. Będziemy walczyć aby mogła jeszcze nałożyć krótką spódniczkę, aby codziennie myjąc się i ubierając nie przypominała sobie przeżytego dramatu- napisał Krzysztof Gojdź.

Wstrząśnięty historią swojej pacjentki Krzysztof Gojdź zwrócił się z pytaniem m.in. do Małgorzaty Terlikowskiej, która jest przeciwniczką aborcji, nawet wtedy kiedy dziecko zostało poczęte w wyniku gwałtu.

I tu jest moje publiczne pytanie do p. Małgorzaty Terlikowskiej (i wszystkich kościelnych fanatycznek): co byś zrobiła na jej miejscu Gosiu? Co byś poradziła tej dziewczynie?
Do biskupów, księży i części posłów: czy w sytuacjach potwornego gwałtu tez jesteście za rodzeniem narażając kobietę na cierpienie psychiczne? Poradzicie jej się modlić, kiedy ona straciła po tym wszystkim wiarę w Boga, ludzi i normalny świat...

Myślicie, że Małgorzata Terlikowska odpowie na pytania Krzysztofa Gojdzia?

 

Krzysztof Gojdź opisał historię swojej pacjentki.

Krzysztof Gojdź opowiedział dramatyczną historię swojej pacjentki
Facebook

Małgorzata Terlikowska odpowie na pytania lekarza?

Małgorzata Terlikowska, Tomasz Terlikowski
East News

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00