Gojdź odpowiada na krytykę Wojewódzkiego

Krzysztof Gojdź odpowiada Wojewódzkiemu! "Zalecam o jedną kreskę dziennie mniej"!

Gojdź odpowiada na krytykę Wojewódzkiego

Krzysztof Gojdź rewanżuje się Kubie Wojewódzkiemu za ostatni felieton w Polityce, gdzie dziennikarz zakpił lekarza gwiazd i jego znajomości z Olą Ciupą. W mocnych słowach na Facebooku Gojdź dał kilka "rad" Kubie!

 

Krzysztof Gojdź odpowiada Kubie Wojewódzkiemu!

Kuba Wojewódzki co tydzień w swoim felietonie komentuje najważniejsze wydarzenia polskiego show-biznesu. Wypowiedział się więc na temat gorącej relacji Gojdzia i modelki Oli Ciupy. Co napisał?

Walka Krzysztofa Gojdzia o zostanie celebrytą przyjmuje coraz bardziej karykaturalne rozmiary. Tym razem chirurg gwiazd obrał sobie za ofiarę modelkę Olę Ciupę, z którą ruszył w objazd imprezowych ścianek. Jak mawiają sadyści: rozpacz też potrafi się bawić!

Krzysztof zareagował ostrym wpisem na Facebooku! Zarzuca Kubie demencję oraz hipokryzję, a także radzi, aby połączył siły z Karoliną Korwin Piotrowską:

Demencja starcza dopada wszystkich. Niektórych przedwcześnie. Kuba Wojewódzki - niby "król TVN" i "niby ożeniony" udający nastolatka pan - na łamach jednego z tygodników krytykuje mnie i moją znajomość z Olą Ciupą. Ten pan dobiegający niedługo 60-tki wziął sobie "za żonę" również modelkę z dużo większą różnicą wiekową. Co za hipokryzja w płytkiej krytyce! Mam nadzieję że mi na starość tak nie odbije. Że zacznę łykać ziółka a nie je palić. Zalecam p. Wojewódzkiemu o jedną kreskę dziennie mniej. Może będzie miał świeższe spojrzenie na życie. Może przestanie obrażać ludzi. Myślę, że powinien połączyć się z Karoliną Korwin-Piotrowską. Ta sama płynąca w żyłach zgniła krew, półka wiekowa oraz nienawiść do ludzi i świata. Byliby parą dekady! - pisze Krzysztof Gojdź.

Czy Kuba odpowie na jego wpis? Co ciekawe, Gojdź jest jednym z nielicznych, który pochwalił udział jego partnerki w show "Azja Express", a jak wiadomo, Kuba bardzo dba o jej dobre imię.

 

Zobacz: Radosław Majdan ostro odpowiada Wojewódzkiemu! "Jesteś dla mnie NIKIM!". Później jest jeszcze mocniej!

 

Krzysztof Gojdź o Kubie Wojewódzkim

 

 

Krzysztof Gojdź i Ola Ciupa przyjaźnią się ze sobą!

Ola Ciupa, dr Krzysztof Gojdź
Instargram

 

Kuba Wojewódzki ostatnio skrytykował parę.

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Instagram/Facebook

Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50