Doktor Krzysztof Gojdź odpowiedział na krytykę Joanny Horodyńskiej! Słynny lekarz gwiazd skomentował ostrą ocenę modowej ekspertki, która na łamach magazynu "Party" oceniła jego stylizację z pokazu Roberta Kupisza. Krzysztof Gojdź zaprezentował się wówczas w sportowej stylizacji z krótkimi spodenkami w roli głównej.

Są ludzie, którzy lubią lans i nasz Pan doktor do nich należy. Pokazy Roberta pozwalają na luz, ale nie ubierajmy się na nie jak na wypad na działkę pod miastem. T-shirt ma za duży napis, żeby wykorzystywać go pod spód. Spodenki z zamkami są tyle mocne, że nie współgrają z marynarką gogusia. A takie sportowe buty nie zrobią z nas 50 Centa- skomentowała wówczas Joanna Horodyńska.

Krzysztof Gojdź w rozmowie z Party.pl skomentował ocenę Joanny Horodyńskiej. Lekarz medycyny estetycznej przyznał, że ubrał się w krótkie spodenki (zaprojektowane przez Roberta Kupisza), ponieważ taki był motyw przewodni pokazu.

Motyw przewodni to była plaża i morze, więc ja na plażę wychodzę w krótkich spodenkach, a nie w długich. Może faktycznie to nie jest dress code na pokaz mody według Joanny Horodyńskiej, ale według mnie tak. Mnie to wali, ja ubieram się tak jak chcę i w czym się czuję dobrze.

Co jeszcze Krzysztof Gojdź zdradził przed naszą kamerą? Dlaczego słynny lekarz musi codziennie spotykać się z Joanną Horodyńską i co o niej sądzi? Posłuchajcie sami!

 

Zobacz także: Krzysztof Gojdź pokazał swoją partnerkę?! Zobacz, jak całuje tajemniczą Aleksandrę na wakacjach! ZDJĘCIE

 

Krzysztof Gojdź na pokazie Roberta Kupisza.

Krzysztof Gojdź na pokazie Roberta Kupisza
ONS