Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

Krzysztof Gojdź zaskakuje stwierdzeniem! "Chirug plastyczny jest jak ginekolog" Dlaczego? WIDEO

Krzysztof Gojdź zaskakuje stwierdzeniem! "Chirug plastyczny jest jak ginekolog" Dlaczego? WIDEO

Krzysztof Gojdź jest cenionym chirugiem plastycznym gwiazd. Popularność zdobył dzięki zamiłowaniu do naturalnego kobiecego wyglądu. W tej chwili po jego gabinetem ustawiajają się kolejki pacjentek! Skąd aż takie zainteresowanie? Doktor Gójdź ma na to swój sprawdzony sposób.

 

Polecamy: Krzywy nos? Operacja plastyczna pozwoli zmienić jego kształt.

W medycynie estetycznej liczy się tzn. marketing szeptany. Nie pójdziesz do ginekologa jakiegokolwiek z ogłoszenia czy z Internetu. Ale tobie ktoś poleci swojego ginekologa, któremu ufa. I tak samo jest w medycynie estetycznej - powiedział lekarz.

A kiedy można liczyć na najbliższy wolny termin u doktora Krzysztofa Gojdzia? Odpowiedź w materiale wideo.

 

Zobacz też: Lekarz medycyny estetycznej gwiazd, dr Gojdź o Annie Lewandowskiej: "Okiem eksperta muszę przyznać, że ...".

 

Krzysztof Gojdź jest cenionym lekarzem gwiazd.

Krzysztof Gojdź podczas DJ Adamus Ibiza Camp On
fot. Bartko Dębkowski / Kreatyw!Media i fot. Nazar Vasko

Pacjentki zdobywa dzięki pochlebnym opiniom. Brawo!

Krzysztof Gojdź na wyborach Miss Warszawy i Mazowsza

Krzysztof Gojdź otwiera klinikę w Nowym Jorku
Newsy
Krzysztof Gojdź otwiera klinikę w Nowym Jorku! Teraz zajmie się amerykańskimi gwiazdami? ZDJĘCIA
Krzysztof Gojdź otwiera klinikę w Nowym Jorku! Teraz zajmie się amerykańskimi gwiazdami? ZDJĘCIA
Krzysztof Gojdź w Tańcu z Gwiazdami?!
Newsy
Ile Krzysztof Gojdź zarabia dziennie? Ta kwota zwala z nóg!
Za mniejszą kwotę nawet nie wstaje z łóżka!

Ile dziennie zarabia Krzysztof Gojdź? W rozmowie z Wideoportalem doktor gwiazd potwierdził, że jest to około 50 tys. złotych dziennie (jak mówił w rozmowie z VIVA!)! Zarobki lekarzy medycyny estetycznej oscylują wokół takich kwot. Doktor Gojdź nie zamierza tego ukrywać: Mój menadżer nie pozwala mi wstawać z łóżka, jeżeli nie zarabiam dziennie 50 tysięcy złotych i lekarz medycyny estetycznej w Polsce właśnie tyle może zarobić - mówi lekarz. Nic dziwnego, że jest to tak duża kwota - przecież z usług Krzysztofa Gojdzia korzysta mnóstwo gwiazd. Jak wyglądają ceny zabiegów w jego Holistic Clinic?  Za liposukcję od 10 do 15 tys, za mezoterapię iniekcyjną od 500 do 1500 złotych, za osocze - około 1350 zł, a za wypełnianie ust - od 1 tys do 1500 zł.   Zobacz:  TOP 5 najpiękniejszych polskich WAGs według dr. Gojdzia! Która partnerka piłkarza wygrała ranking?   Krzysztof Gojdź część swoich zarobków przeznacza jednak na cele charytatywne: Krzysztof bardzo dużo pomaga biednym pacjentom po wypadkach, oparzeniach, itd. On nie chcę o tym mówić, ale to są naprawdę duże sumy - mówi nam osoba z otoczenia Krzysztofa. Ponadto Gojdź zawsze podkreśla, że nie musi już pracować, a coraz częściej brakuje mu czasu na życie prywatne. Być może niedługo to się zmieni :)   Zobacz:  Krzysztof Gojdź wróci do USA dla miłości!? "Bardzo z Olą się kochaliśmy!" WIDEO   Krzysztof Gojdź zarabia 50 tys. dziennie.   Krzysztof Gojdź bardzo dużo pomaga.  

Krzysztof Gojdź ostro o programie 500+
Newsy
Gojdź ostro do dziennikarza, który go skrytykował: "Masz trociny we łbie zamiast mózgu". Poszło o... program 500+!
Gojdź ostro do dziennikarza, który go skrytykował: "Masz trociny we łbie zamiast mózgu". Poszło o... program 500+!

Krzysztof Gojdź od dłuższego czasu wspiera kobiety, które walczą o to, żeby same mogły podejmować decyzję o aborcji, a niedawno zabrał głos w sprawie programu 500+, który mocno skrytykował. Lekarzowi zależy na tym, aby rząd rzeczywiście pomagał potrzebującym rodzinom, ale jego zdaniem w części przypadków, pieniądze z programu, zostają użytkowane na alkohol czy papierosy. Gojdź mówi temu stanowcze "nie", jednak nie wszyscy podzielają taką opinię.   Jeden z dziennikarzy Tygodnika Solidarność, używający pseudonimu Rosemann, ostro skrytykował Krzysztofa Gojdzia i jego zdanie o programie 500+. W swoim felietonie napisał: [...] Mnie zastanawia upór, z jakim Gojdź, ci którym naciąga gęby i szyje oraz dziesiątki im podobnych publicznie dzielą się wypłodami swoich rozregulowanych autentycznym wqrwem umysłów mając przecież doskonałą możliwość zapoznania się z reakcjami na wcześniejsze, podobne erupcje osobliwej „wrażliwości społecznej” wybijające z ich sfery. Gojdź nie mógł nie zareagować na takie słowa. W swoim najnowszym wpisie nie zostawił suchej nitki na dziennikarzu . Zarzuca mu chęć wypromowania się na jego osobie. W swoim poście napisał: "Tygodnik Solidarność" i jakiś mierny dziennikarzyna czepił się dziś mnie za wpis o Programie 500+. Za to, że nie chcę wspierać patologii i pijaków tylko faktycznie potrzebujące rodziny, które nie przechleją i nie puszczą z dymem pieniędzy przeznaczonych na wychowanie dzieci. Tego bełkotu z gazety nie da się nawet czytać: "...Mnie zastanawia upór, z jakim Gojdź, ci którym naciąga gęby i szyje oraz dziesiątki im podobnych publicznie dzielą się wypłodami swoich rozregulowanych autentycznym wqrwem umysłów..." Żałosny pismak tej gazety robi z niej szmatławiec i zamienia się w prostytutkę najgorszego sortu - najtańszą za 20 pln, jak z ulicy Poznańskiej w Warszawie. Może redakcja...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner