Po powrocie z wyborów Mister International Rafał Maślak wciąż ma ręce pełne roboty. Wszystko za sprawą nowego programu, który już niebawem pojawi się na antenie Polsat Cafe. Najprzystojniejszy mężczyzna w Polsce będzie spełniał marzenia osób, którzy wezmą udział w programie. Zobacz: Rafał Maślak dostał własny program! Będzie gwiazdą wiosennej ramówki

Maślak z pewnością dobrze wypadnie przed kamerą ze względu na perfekcyjny wygląd, który poniekąd zawdzięcza swojemu przyjacielowi Krzysztofowi Gojdźiowi, który poprowadzi od marca na TVN Style program "Sekrety lekarzy". Lekarz opowiedział o poprawkach, jakich dokonał Rafał i przy okazji sam pochwalił się małym sukcesem. Wyznał także przed naszą kamerą, że Maślak troszkę mu pozazdrościł:

Jeżeli chodzi o Rafała Maślaka to bardzo się blisko przyjaźnimy, ale jest to młody facet, który nie potrzebuje absolutnie żadnych poprawek poza jakimiś kosmetologicznymi zabiegami. Jak każdy facet i każda kobieta powinien dbać o cerę, ale z Rafałem właśnie ostatnio mierzyliśmy się na brzuchy i mówi do mnie: Kurczę, ja dwa lata zachrzaniam na siłowni, robię sobie brzuch, a ty dwie godziny i mamy takie same. Myślę, że kiedyś pokażemy się razem gdzieś na ściance, pokazując właśnie nasze sześciopaki. 

My nie możemy się doczekać aż spełnią obietnicę.

Zobacz: Rafał Maślak wrócił do Polski. Na lotnisku witała go ukochana! To ich pierwsze wspólne zdjęcia
 Tak wygląda dziewczyna Rafała Maślaka: