Doktor Krzysztof Gojdź o Pierwszej Damie

Prezydentowi zaleca przeszczep, a co o Pierwszej Damie sądzi Krzysztof Gojdź? "Stanowi dobry przykład dla..."

Doktor Krzysztof Gojdź o Pierwszej Damie

Krzysztof Gojdź w rozmowie z Party.pl przyznał, że Andrzej Duda powinien zgłosić się do niego na przeszczep włosów. Co zaś sądzi o urodzie Pierwszej Damy, Agaty? W swoim nowym poście, w którym komentuje ostatni "skandal" z udziałem prezydenta i Dody, Krzysztof Gojdź napisał, że Agata Duda mogłaby być wzorem dla wszystkich kobiet po 40.!

 

Krzysztof Gojdź o urodzie pary prezydenckiej

Krzysztof Gojdź zabrał głos w sprawie afery z udziałem Dody, Andrzeja Dudy i tortu na gali Super Expressu. Zwrócił uwagę na kształtne pośladki piosenkarki, a przy okazji skomentował fryzurę prezydenta RP:

Ostatni "skandal" to zdięcie ze świecącą pupą Dody (jak na 30-parę lat niezły, wypracowany na siłowni, naturalny, nienastrzyknięty) i z... czubkiem głowy Pana Prezydenta. Błysk fleszy uwidocznił że to i to jest gołe, tzn łyse. Doda albo ich nie ma na pośladkach albo je zdepilowała a Pan Prezydent śladami Kuby Wojewódzkiego może pokolorować skórę głowy albo... trafić do mojej kliniki na przeszczep włosów metodą, której ostatnio sam się poddałem. To normalne, że w wieku moim i p. Prezydenta włosy u mężczyzn stają się słabsze i wypadają. Trzeba działać żeby nie było za późno.

A co Gojdź sądzi o Pierwszej Damie? Jest zachwycony Agatą Dudą:

Oczywiście nie każdy musi być idealny. Wystarczy że Prezydent ma miły uśmiech a p. Agata jest tą piękną połówką. I przede wszystkim naturalną - bez botoksu i wypełniaczy. Uważam, że stanowi dobry przykład dla kobiet po 40-tce i naszych rodzimych gwiazdek.

Zgadzacie się z nim?

 

Zobacz także: Andrzej Duda krytykowany przez ekspertów za pojawienie się na gali z Dodą! "Gdzie został majestat głowy państwa?"

 

Para prezydencka wzbudza sporo emocji.

Andrzej Duda, Agata Duda
East News

 

Krzysztof Gojdź poświęcił parze prezydenckiej swój nowy wpis.

Krzysztof Gojdź o Dodzie i Dudzie

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51