Krzysztof Gojdź, Bogumiła Wander
ONS

Doktor Gojdź o apeluje do Bogumiły Wander: "Pani Bogusiu, uciekaj od konowała, który Panią tak krzywdzi"

Krzysztof Gojdź, Bogumiła Wander
ONS

Krzysztof Gojdź skomentował wygląd Bogumiły Wander. Znany lekarz medycyny estetycznej gwiazd zamieścił na swoim Facebooku zdjęcia dziennikarki i dołączył do nich swój profejsonalny komentarz. Gojdź zaapelował do Wander, by zaprzestała korzystać z usług lekarza, który - jego zdaniem - krzywdzi swoją pacjentkę. Uważa, że przykład dziennikarki powinien posłużyć za przestrogę dla innych kobiet, które za wszelką cenę chcą poprawiać swoją urodę.

Dziś przykład dziennikarki "do poprawki" - ofiary lekarzy medycyny estetycznej.. Ku przestrodze... Bogumiła Wander - piękna kobieta. Kiedyś. Teraz też mogłaby być piękna jak na swój wiek gdyby wszystko z twarzy się wchłonęło. Pani Bogusiu, uciekaj od konowała, który Panią tak krzywdzi. Nie każdy ma wyczucie estetyki, artystycznego i przestrzennego widzenia. Tego lekarz nie nauczy się na kursach - to się ma albo nie! Jest wielu lekarzy, którzy swoją pracę traktują jako pasję i nie zniekształcają rysów twarzy... - napisał Krzysztof Gojdź na swoim internetowym profilu.

Chirurg zaapelował również do młodych kobiet, by stawiały na naturalny wygląd i nie przesadzały z wypełniaczami.

Apeluję do wszystkich kobiet: pozostańcie naturalne! Nie przesadzajcie z wypełniaczami w policzkach i tzw. dolinie łez. Jestem temu absolutnie przeciwny!! To rozmywa rysy twarzy zamieniając człowieka w aliena... Można delikatnie uzupełnić w twarzy brakującą objętość, która zniknęła w procesie starzenia, ale tylko tak, jak mieliśmy 10 lat wcześniej, naturalnie.

Gojdź uważa, że lekarze zbyt chętnie godzą się na ostrzykiwanie młodych kobiet, tym samym wyrządzając im krzywdę.

Niestety, bardzo często moje środowisko lekarskie winne jest tego, że widzimy alienów w mediach czy na ulicach. Wszak wszędzie znajdą się czarne owce. Drogie koleżanki i koledzy, bijmy się w pierś! To jak wyglądają nasze pacjentki to często nie jest ich wina... Nie krzywdźcie kobiet!! Nie ostrzykujcie młodych dziewczyn!!! Kobiety, jeżeli widzicie naszprycowaną panią doktor o zamazanych rysach twarzy to pamiętajcie, że za chwilę też tak możecie wyglądać! Więc nogi za pas! Pamiętajcie: TYLKO NATURA!!

A Wy co sądzicie o operacjach plastycznych? Poddalibyście się takiej?

 

Zobacz też: Krzysztof Gojdź: „Jak płaczę, to szczerze. Jak kocham to szczerze, a jak nienawidzę…”. Jaki jest doktor gwiazd?

 

Krzysztof Gojdź skomentował wygląd Bogumiły Wander.

Bogumiła Wander w czarnej marynarce

Bogumiła Wander na imprezie Herbapolu
ONS

Chiurg plastyczny gwiazd zaapelował o rozsądek w dbaniu o urodę.

Krzysztof Gojdź na pokazie MMC

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17