Party Stories
Newsy

Krzysztof Gojdź nie zwalnia tempa! Już na jesień szykuje niespodziankę dla fanów. Co to będzie?

Krzysztof Gojdź swoją publikacją "Zatrzymać czas" trafił na listy bestsellerów. W rozmowie z Party.pl popularny lekarz medycyny estetycznej zdradził, że kończy właśnie prace nad kolejną książką, która dotyczyć będzie pielęgnacji twarzy i... włosów.

Jeżeli twarz jest młoda, czyli do 35. czy 40. roku życia, ona sama się broni. Skóra produkuje sama kolagen, więc nie przesadzajmy z medycyną estetyczną. Później faktycznie proces starzenia, szczególnie dla kobiet, nie jest fajny.

Co jeszcze dr Gojdź powiedział nam na temat swojej nowej książki? Kogo uznaje za twarz swojej kliniki? Posłuchajcie!

 

Zobacz także: Krzysztof Gojdź świetnie rozumie hejt na Hannę Lis. Co ma jej do powiedzenia?

 

Nowa książka Krzysztofa Gojdzia pojawi się w księgarniach już jesienią.

Krzysztof Gojdź na jesiennej ramówce TVN Style

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krzysztof Gojdź poprawił nos - zdjęcie przed i po
Newsy
Krzysztof Gojdź poprawił nos! Pokazał zdjęcie przed i po!

A jednak! Krzysztof Gojdź poprawił nos! Słynny lekarz gwiazd, który dba o największe polskie gwiazdy, sam postanowił zmienić coś w swoim wyglądzie. Padło na nos, który do tej pory był jego największą wizytówką. W rozmowie z Vivą! mówił " Nosa nie poprawiłem, bo to moja wizytówka, podkreślenie mojej indywidualności."   Krzysztof Gojdź poprawił nos Okazuje się jednak, że Krzysztof Gojdź nie przeszedł żadnej operacji. Do poprawy nosa wystarczył mu tylko kwas hialuronowy. Efekt jest powalający: Ja nie mam żadnych kompleksów. Kocham siebie takim jakim jestem i jak wyglądam. Ale dziś dla "zabawy z twarzą" zrobiłem sobie nos - nieznacznie wyprostowałem i zmniejszyłem optycznie pozostawiając jego charakterystyczny kształt. Nie trzeba iść do chirurga plastycznego i dłutować kości. Można go ukształtować kwasem hialuronowym. Efekt utrzymuje się do 2 lat. Jak się spodoba można powtarzać zabieg. Jak nie - to kształt nosa wraca do stanu wyjściowego. Przy okazji doktor Gojdź zdradził, że już niedługo do swojej kliniki wprowadzi nowy zabieg dla mężczyzn - powiększenie penisa. Wszystkie zabiegi staram się wypróbowywać na sobie. No, może poza ginekologią estetyczną. A już niedługo wprowadzamy zabiegi z urologii estetycznej dla facetów... w tym powiększanie i pogrubianie penisów. Ja już mam Ferrari wiec nie potrzebuję:) Na pewno znajdą się na to chętni. Czy wśród gwiazdorów również? ;)   Zobacz: Operacje plastyczne – ceny   Krzysztof Gojdź poprawił nos ;)   Widać różnicę?  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner