Krzysztof Gojdź o twarzy Ani Lewandowskiej
Instagram

Krzysztof Gojdź o aktywności fizycznej Lewandowskiej w ciąży. Chwali czy krytykuje?

Krzysztof Gojdź o twarzy Ani Lewandowskiej
Instagram

Czy Krzysztof Gojdź popiera to, że Anna Lewandowska ćwiczy w zaawansowanej ciąży? Aktywność trenerki wzbudza wiele kontrowersji, ale gwiazda, jak sama przyznaje, robi to z umiarem i dobiera odpowiednie do jej stanu ćwiczenia. Poza tym dokłada do tego zdrową dietę. Dzięki temu wygląda rewelacyjnie i nie przytyła zbyt wiele. Co na ten temat sądzi Krzysztof Gojdź? Czy Anna Lewandowska przesadza z treningami?

Ostatnio internet obiegły zdjęcia Ani Lewandowskiej ćwiczącej w 7 miesiącu ciąży. Część internautów zastanawia się czy to jest normalne i zdrowe dla dziecka i matki.Ciąża często pozostawia na naszym ciele wiele niechcianych pamiątek. Ciało zmienia się - powstają rozstępy, skóra brzucha obwisa i staje się mniej jędrna. Nieliczne dziewczyny mają to szczęście, że brzuch wraca do stanu sprzed ciąży. Za to odpowiedzialne są geny ale również... ważne jest dbanie o ciało przed i po porodzie. Przykładem jak dbać o siebie jest właśnie Ania Lewandowska.

Zobacz: Ćwiczenia dla ciężarnych. Jak ćwiczyć w ciąży?

 

Krzysztof Gojdź o Annie Lewandowskiej!

Krzysztof Gojdź nie ukrywa, że jest pod wrażeniem tego, jak sportsmenka dba o siebie w czasie ciąży. Pomimo, że mogłaby używać wymówki, że je za dwoje to Anna Lewandowska wciąż przygotowuje zbilansowane posiłki i gotuje zdrowe potrawy. Dodatkowo niemal codziennie znajduje czas na aktywność fizyczną:

Z podziwem obserwuję jak dba o zdrowie i swój wygląd - codzienna wyważona dieta, ćwiczenia dostosowane do danego miesiąca prawidłowo rozwijającej się ciąży poprawiające kondycję ciała, zwiększające ukrwienie w skórze. Szczególnie wtedy, kiedy najbardziej brzuch rośnie i skóra często "pęka" pozostawiając rozstępy, zalecałbym masowanie skóry olejkami kilka razy dziennie aby ją natłuszczać i nawilżać. Jeśli już rozstępy powstaną trzeba jak najszybciej po porodzie starać się je zredukować. I tutaj mamy do wyboru kilka metod, m. in. laserowe pobudzanie wytwarzania kolagenu i zamianę powstających rozstępów które są "bliznami" w zdrową skórę. Nie ma na co czekać. Po roku kiedy rozstępy "czerwone" zamieniają się w "białe" często jest już za późno i pozostają już na całe życie.

Czy zgadzacie się z Krzysztofem Gojdziem?

 

Zobacz: Znamy imię i płeć dziecka Anny i Roberta Lewandowskich! Będziecie zaskoczeni!

 

Krzysztof Gojdź o aktywności fizycznej Anny Lewandowskiej w ciąży

Krzysztof Gojdź
East News

 

Anna Lewandowska bardzo dba o siebie w czasie ciąży!

Anna Lewandowska to mistrzyni kamuflażu

Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11