Party Stories
Krzysztof Antkowiak przyznał się do swoich nałogów
ONS
Newsy

Krzysztof Antkowiak przesadził z "Zakazanym owocem"? Po latach przyznaje: "Miałem problemy z nałogami"

Pamiętacie Krzysztofa Antkowiaka? W młodości wylansował wielki przebój "Zakazany owoc". Piosenkarz w latach 80. zdobył wiele nagród muzycznych i wszystko wskazywało na to, że czeka go spektakularna kariera. Niestety, Antkowiak zniknął z show-biznesu. Na chwile było o nim głośno w 2003 roku, kiedy to wystartował w eliminacjach do konkursu Eurowizji. Dziś Krzysztof Antkowiak wraca na scenę muzyczną z nową płytą "Dirt on TV". W rozmowie z TVP Info nieco zapomniany gwiazdor przyznaje, że w przeszłości miał problemy z alkoholem i narkotykami.

- Na pewnym etapie mojego życia miałem problemy z nałogami, nie wstydzę się o tym mówić. Uważam, że nie należy tego ukrywać. Jak ktoś to ukrywa, to jest hipokrytą. Wyszedłem z tego, mogę więc o tym mówić, przestrzegać przed tym innych młodych ludzi, tłumaczyć im, że to droga donikąd. To było związane z tym, co przeżywałem w dzieciństwie, w okresie dojrzewania. Każdy z nas ma takie swoje czarne dziury, mój okres dojrzewania przeszedłem dosyć łagodnie, choć nie był on typowy dla chłopaka w moim wieku. Ta popularność trochę dała mi w kość, dziś inaczej na to patrzę, ale były takie momenty, gdy za fajnie nie było - wyznał Antkowiak.

Trzymamy więc kciuki za sukces najnowszej płyty Krzysztofa Antkowiaka. Zobaczcie jak teraz wygląda muzyk, który śpiewał przed laty hit "Zakazany owoc" czy "Pada śnieg", który wykonał z Edytą Górniak.
Zobacz także: Stanisława Celińska przez alkoholizm była na dnie: "Byłam menelką. Chlałam. Zaniedbałam dzieci"

Krzysztof Antkowiak

Krzysztof Antkowiak z Urszulą Dudziak

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krzysztof Antkowiak jako  Dionne Warwick  w TTBZ
ONS/Polsat
TV-Show
Fani TTBZ o występie Krzysztofa Antkowiaka: "Był błąd w nagraniu. To było okropne". Polsat wydał oświadczenie w tej sprawie!

Widzieliście ten występ?

Krzysztof Antkowiak w Twoja twarz Brzmi Znajomo
TV-Show
Znamy kolejną gwiazdę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To wielki powrót! Jego hit znacie wszyscy!

Znamy kolejną gwiazdę programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Jak podaje "Fakt" w show wystąpi sam... Krzysztof Antkowiak, który największą popularność zdobywał w latach 80. i 90. Wszyscy znają jego hit "Zakazany owoc". W 1995 wraz z Edytą Górniak wylansowali przebój "Pada śnieg".    Krzysztof Antkowiak w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Antkowiak robił karierę od najmłodszych lat. Jego kariera w pewnym momencie załamała się. Muzyk opowiadał o swoich problemach z alkoholem, narkotykami: Były takie momenty, kiedy w piątek czy w sobotę musiałem wypić dużo, żeby się znieczulić. To była ucieczka od wewnętrznego bólu, rozdarcia  - mówił. Wokaliście udało się pokonać nałogi. Występ w programie ma być dla niego poniekąd terapią: Stracił pewność siebie. Ciepłe przyjęcie w show będzie dla niego niczym najlepsza terapia. On potrzebuje nabrać wiatru w żagle, by znowu koncertować i nagrywać nowy materiał – czytamy w Fakcie.  Cieszycie się, że zaśpiewa w TTBZ?   Zobacz także:  Gwiazda "Rancza" wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8"! O kim mowa?   Krzysztof Antkowiak w TTBZ!   To będzie show!

Edyta Górniak, Krzysztof Antkowiak śpiewają razem
Eastnews
TV-Show
Kuba Wojewódzki spytał Krzysztofa Antkowiaka o romans z Edytą Górniak: "Mieliśmy po 16 lat, hormony buzowały"

Gościem Kuby Wojewódzkiego był Krzysztof Antkowiak, który ostatnio w jednym z wywiadów przyznał, że miał problemy z alkoholem i narkotykami . Showman TVN spytał Krzysztofa o jego romans z Edytą Górniak oraz znajomość z Anną Muchą, z którą muzyk grał w filmie “Młode wilki ½”. Krzysztof Antkowiak wspomina romans z Edytą Górniak “Zadzwoniłem do Edyty Górniak i Anny Muchy. Ania powiedziała, że cudownie całowałeś, ale myślami byłeś gdzieś indziej. Z kolei Edyta stwierdziła, że byłeś czułym kochankiem, ale nieco zagubionym ”, powiedział Kuba.  Co na to Krzysztof? “ Jeśli chodzi o Edytę to wiesz mieliśmy po 16 lat, hormony buzowały. Całowaliśmy się całą noc ” Na to Kuba: “Edyta powiedziała, że to była trudna miłość, bardzo was skrzywdziła, ale też stworzyła takimi ludźmi jakimi jesteście”, dodał Kuba. Przypominamy, że Edyta Górniak i Krzysztof Antkowiak poznali się, gdy wokalistka był wielką gwiazdą, a piosenkarka dopiero zaczynała swoją karierę. To było jeszcze zanim zaczęła występować w “Metrze”, ale Antkowiak i tak stracił dla niej głowę. Związek nie przetrwał próby czasu, ale za to para nagrała razem wielki przebój “Pada śnieg”. Pamiętacie?      

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner