Agnieszka Chylińska o reklamie

Kryzys w życiu Agnieszki Chylińskiej!? Co dalej z małżeństwem artystki?

Agnieszka Chylińska o reklamie

Agnieszka Chylińska jest jedną z gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Piosenkarka nie publikuje w mediach społecznościowych rodzinnych zdjęć, nie chodzi z mężem do modnych restauracji, a jak twierdzą paparazzi w rozmowie z "Fleszem" nawet zakupy robią oddzielnie, aby nie dawać okazji do wspólnych fotografii. Podczas Polsat SuperHit Festiwal, gdzie na scenie świętowała swoje 43. urodziny pozwoliła sobie na krótkie nawiązanie do swojego męża i powiedziała: 

On jest łysym blondynem z niebieskim okiem, Marku, taka jest prawda! 

Niestety już od dłuższego czasu w mediach pojawiają się informacja na temat kryzysu w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej i Marka, a teraz "Dobry Tydzień" informuje, że para prawdopodobnie nie mieszka już razem! 

Kryzys w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej?

W czasie epidemii koronawirusa Agnieszka Chylińska nie chce tracić kontaktu z fanami i codziennie umieszcza w sieci filmiki, na których czyta fragmenty ze swojej serii książek o "Zezi i Gilerze". Rodzice książkowych bohaterów są rozwiedzeni i mają trójkę dzieci: Zezię, Gilera i Franka. Artystka sama przyznała w wielu wywiadach, że w swojej twórczości czerpie ze swojego życia prywatnego. Teraz potwierdziła to również menadżerka Agnieszki Chylińskiej:

Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona – powiedziała "Dobremu Tygodnikowi" menedżerka, Joanna Ziędalska-Komosińska.

Sama wokalistka na jednym z filmików zdradziła, że śpi w pokoju dzieci:

Śpię w pokoju dzieci. One są złaknione mojej obecności

Na uwagę zasługują też inne sygnały, które mogą świadczyć o kryzysie w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej. Mowa oczywiście o tatuażach! Jakiś czas temu piosenkarka wytatuowała na twarzy napis "Love Me", a na dekolcie słowo "sinner". Z całą pewnością artystka robi wszystko, aby ratować małżeństwo, ale jak informuje "Dobry Tydzień" para prawdopodobnie już nie mieszka razem:

Wiele wskazuje na to, że para nie mieszka już razem - informuje "Dobry Tydzień". 

Być może jeszcze wszystko dobrze się skończy!

Zobacz takżeAgnieszka Chylińska to "Królowa łez", ale i królowa metamorfoz! Zobacz, jak zmieniała się przez lata!

Niedawno Agnieszka Chylińska wytatuowała sobie na twarzy napis "Love Me".

Agnieszka Chylińska tatuaż na twarzy
Instagram

Agnieszka Chylińska w czarnej stylizacji na festiwalu w Sopocie. Tam świętowała swoje 43. urodziny.

Agnieszka Chylińska w czarnej stylizacji na festiwalu w Sopocie
East News

 

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43