Joanna Koroniewska o kryzysie w związku
ONS

Joanna Koroniewska w ostatnich kilkunastu miesiącach przeszła efektowną metamorfozę - z niepozornej aktorki serialowej przeistoczyła się w blond seksbombę. Sukces okupiła jednak kryzysem w związku z Maciejem Dowborem, który szczęśliwie dla pary został zażegnany i teraz ich przyszłość rysuje się w pozytywnych barwach. Przypomnijmy: Jak będzie wyglądał ślub Koroniewskiej i Dowbora?

Plotki o sensacyjnym rozstaniu pary, które pojawiły się w połowie 2012 roku nieoczekiwanie zaowocowały dużym zainteresowaniem osobą Koroniewskiej. Aktorka wystąpiła w kilku dużych kampaniach reklamowych i została zaangażowana do nowych telewizyjnych produkcji. Podczas ostatniej wizyty w "Pytaniu na Śniadanie" Joanna przyznała, że miała swoje medialne pięć minut, choć czytanie plotek na temat jej związku nie było najprzyjemniejsze.

Bardzo mnie to dotyka i nadal mnie to boli, ale komentowanie tego jest dla mnie też przejawem słabości. Ja jestem teraz, delikatnie mówiąc, odsunięta. Miałam swoje przysłowiowe 5 minut półtora roku temu, gdzie zupełnie inaczej wyglądała ta historia, a inaczej została przedstawiona w mediach. Człowiek ma ochotę wyjść i powiedzieć wszystkim jak było, ale tylko winny się przetłumaczy. Czasami lepiej jest przemilczeć te złowrogie i niefajne momenty - wyznała szczerze.


Wszystko jednak dobrze się skończyło i dziś zarówno związek Joanny Koroniewskiej, jak i jej kariera są w bardzo dobrej kondycji. Kibicujecie jej?

Zobacz: Koroniewska i Dowbor twarzami znanej marki

 

Zdjęcia z planu nowego programu Joanny Koroniewskiej: