Beata Tadla i Jarosław Kret przechodzą kryzys
East News
Newsy

Kryzys w związku Beaty Tadli i Jarosława Kreta? Dziennikarka zabrała głos w sprawie!

Jaka jest prawda?

Beata Tadla i Jarosław Kret mają kryzys w związku? Dziennikarka w rozmowie z Vivą! skomentowała ostatnie plotki, jakie pojawiły się na ich temat. I okazuje się, że nie mają nic wspólnego z prawdą. Co więcej - para przeprowadziła się niedawno do nowego domu i wspólnie pracują nad ogrodem!

Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie

Beata Tadla: Piszą o mnie bzdury!

Beata Tadla i Jarosław Kret, według doniesień jednego z tygodników, nie dogadują się odkąd dziennikarka straciła pracę w TVP. Oliwy do ognia dodała impreza u Omeny Mensah na której pojawił się Jarosław Kret i komplementował, a nawet przytulał inne panie. Czy rzeczywiście pomiędzy parą jest coś nie tak?

Co mówi Beata Tadla?

Ciche dni! No śmiech na sali! Akurat skończyliśmy sadzić razem kwiaty w ogrodzie, a Jarek pojechał po tuje. Cieszymy się pięknym słońcem. To zdumiewające. Od trzech miesięcy nie ma mnie w telewizji, a wciąż piszą o mnie takie bzdury - mówi Beata w rozmowie z VIVĄ!.

A jak zareagowała na pytanie o ewentualny ślub z Jarosławem Kretem?

Na to przyjdzie czas - kokietuje Tadla.

Czekacie na ślub Beaty Tadli i Jarosława Kreta? To będzie wydarzenie!

 

Zobacz: Zobacz, co Beata Tadla ma w mieszkaniu. Nie zna umiaru!

 

Beata Tadla i Jarosław Kret mają się dobrze!

Beata Tadla, Jarosław Kret przytulają się na premierze
ONS

 

O kryzysie nie ma mowy!

Beata Tadla i Jarosław Kret na gali
ONS

 

 

 

Beata Tadla i Jarek Kret są razem czy nie?!
Newsy
Beata Tadla ciągle dostaje wiadomości od Jarosława Kreta! "Czytam, co pisze i..."
Beata Tadla ciągle dostaje wiadomości od Jarosława Kreta! "Czytam, co pisze i..."

  Beata Tadla wybaczy Jarosławowi Kretowi? Od głośnego rozstania pary minęło już kilka miesięcy. Tuż przed pierwszym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami" okazało się, że związek Tadli i Kreta to już przeszłość. Pikanterii dodawał fakt, że dziennikarka o rozstaniu ze swoim partnerem dowiedziała się... z mediów. Beatę Tadlę w trudnych chwilach wspierał syn i przyjaciele, którzy do dziś twierdzą, że dziennikarka nigdy nie wróci do Kreta. A jak ewentualny powrót komentuje sama Beata Tadla? Co mówi o wiadomościach, które dostaje od byłego partnera?   Tadla komentuje wiadomości od Kreta Dziennikarka w rozmowie z "Na żywo" przyznała, że dostaje wiadomości od byłego partnera. Jak komentuje zachowanie Jarosława Kreta? Czytam, co pisze i... milczę. Brak mi sił, by wracać do przeszłości, ale jestem otwarta na to, co nowe. Przez cztery miesiące żyłam w innej, tanecznej rzeczywistości. To mnie odmieniło - przyznała dziennikarka.  A czy Beata Tadla bierze pod uwagę ewentualny powrót do byłego partnera? Komentarz zwyciężczyni ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami" jest chyba jednoznaczny... Stresuje mnie już samo myślenie o tym - odpowiedziała Tadla.  Jesteście zaskoczeni komentarzem Beaty Tadli?    Zobacz także:  Jarosław Kret w  jedynym  wywiadzie opowiada swoją historię!   Beata Tadla skomentowała wiadomości od Jarosława Kreta.   Dziennikarka i Jarosław Kret rozstali się tuż przed rozpoczęciem ostatniej edycji "TzG", w której razem występowali.  

Beata Tadla i Jarek Kret są razem czy nie?!
Newsy
"Nawet nie ma takiej możliwości, by do niego wróciła", mówią znajomi Beaty Tadli. Co na to Jarek Kret?
"Nawet nie ma takiej możliwości, by do niego wróciła", mówią znajomi Beaty Tadli. Co na to Jarek Kret?

Kiedy Beata Tadla wygrała „Taniec z gwiazdami”, cała uwaga skupiła się na jej byłym partnerze. Jarosław Kret pogłaskał Beatę po plecach. Dziennikarka najpierw zignorowała ten gest, jednak potem odwzajemniła pocałunek w policzek. Kret kilka ostatnich tygodni spędził w samotnej podróży po Indiach. Podobno wiele przemyślał i dziś wysyła do Tadli SMS-y, w których deklaruje chęć powrotu.   "Beata nie dopuszcza takiej możliwości. Zbyt dużo przez niego wycierpiała", zapewniają znajomi Tadli.   Zobacz:  Jarosław Kret chce wrócić do Tadli?! "Poszedł po rozum do głowy i zaczął żałować"!   Jednak Jarek nie traci nadziei. Ostatnio na Instagramie ostro broni byłej partnerki przed hejterami, którzy piszą, że wygraną w show zawdzięcza ona swojej aferze miłosnej. „Beata wygrała dzięki wrodzonemu wdziękowi, pasji i tytanicznej wręcz pracy”, pisze Kret. Chyba jednak docenił Beatę zbyt późno!   Zobacz:  Jarosław Kret chodzi na terapię! Co wspólnego ma z tym Beata Tadla?   Jarosław Kret chce wrócić do Beaty Tadli Dziennikarka jednak nie chce dać mu drugiej szansy

Beata Tadla dementuje informacje o ślubie z Jarosławem Kretem
ONS
Newsy
Nie będzie ślubu Beaty Tadli i Jarosława Kreta! Dziennikarka zdradziła dlaczego
Powód jest zaskakujący

Beata Tadla i Jarosław Kret już od kilku lat tworzą udany związek. Dziennikarska i pogodynek nigdy nie ukrywali swojego uczucia i chętnie manifestują swoją miłość na imprezach . Para nie szczędzi sobie wówczas czułych gestów. Media od samego początku ich romansu, spekulują kiedy para stanie na ślubnym kobiercu. Jeden z tygodników dotarł do informacji, że Tadla i Kret już wkrótce pójdą w ślady Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego i pobiorą się w sierpniu na wakacyjnym wyjeździe do Europy . Okazuje się jednak, że plotki dotyczące ślubu pary okazały się nieprawdziwe. Dziennikarka w rozmowie z „Twoim imperium” zdementowała te informacje. Nie planujemy ślubu w sierpniu. Oboje mamy teraz na głowie wykańczanie domu. Urządzanie go pochłania cały nasz wolny czas. W tej sytuacji nie sądzę, żebyśmy byli w stanie zaplanować jakiekolwiek wakacje, a co tu mówić o ślubie . Myślicie, że Beata Tadla i Jarosław Kret po zakończonym remoncie ich wspólnego gniazdka zdecydują się na ślub? Zobacz: Kryzys w związku Tadli i Kreta? Prezenter nie zostawia wątpliwości

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner