Krystyna Sienkiewicz nie żyje, miała 81 lat
EastNews

Krystyna Sienkiewicz zostawiła po sobie 3 miliony złotych! Kto odziedziczy jej majątek?

Krystyna Sienkiewicz nie żyje, miała 81 lat
EastNews

Krystyna Sienkiewicz zostawiła ogromny spadek! Okazuje się, że aktorka sporo inwestowała. W swojej książce pisała o tym, jakie ziemie udało jej się kupić i że to są najlepsze decyzje, jeśli chodzi o lokowanie pieniędzy.

Trzy domy. Nie, dwa domy i jeden domek z patyczków. To są ostatnie moje domy (...) Trzeba kupować ziemię, trzeba kupować domki. To jest bank. Los figle płata, a my, jeśli trzeba, to płacimy. Kupiłam więc ziemię w Świdrze, kupiłam przy Płatniczej, to była mądra rzecz.

Szacuje się, że wartość nieruchomości Krystyny Sienkiewicz w Warszawie to 1,5 miliona złotych. Do tego wszystkiego dochodzi duży dom nad Zalewem Zegrzyńskim wart milion złotych. Poza tym dochodzą do tego tantiemy, oszczędności i dochód ze sprzedaży książek. P​rawdopodobnie łączna wartość spadku Krystyny Sienkiewicz to 3 miliony złotych.

 

Spadek Krystyny Sienkiewicz

Aktorka zmarła w niedzielę w nocy, a w jej domu panuje okropny smutek. W jej domu na warszawskich Bielanach mieszka już tylko wieloletnia przyjaciółka i pomoc domowa, Ukrainka Lubow Kozak. "Super Express" postanowił skontaktować się z bliską dla Krystyny Sienkiewicz osobą. Niestety Lubow nie chciała wypowiadać się na ten temat:

Nie potrafię, nie mogę o niej mówić. 

Organizacją pogrzebu zajmuje się jej bratanek, Kuba Sienkiewicz. Prawdopodobnie to on lub adoptowana córka aktorki odziedziczą majątek.

 

Zobacz:  "Mogę brykać, fikać, bo jestem dzieckiem"! Tak Krystyna Sienkiewicz śpiewała specjalnie dla nas!

 

Więcej: PORADY: Podatek od nabycia spadku. Jaki trzeba zapłacić?

 

Krystyna Sienkiewicz zostawiła spadek wart 3 miliony złotych!

Krystyna Sienkiewicz nie żyje, miała 81 lat
EastNews

 

Czy to Kuba Sienkiewicz odziedziczy ten majątek?

Kuba Sienkiewicz zmienił tekst Killera. Dlaczego?

Więcej na temat Krystyna Sienkiewicz
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37