Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Krystyna Pytlakowska wspomina Annę Przybylską
ONS
Newsy

Dziennikarka "Vivy!" do tej pory nie pogodziła się ze śmiercią Przybylskiej: Łzy cisną mi się do oczu...

Była między nimi wyjątkowa więź

Śmierć Anny Przybylskiej kilka miesięcy temu wstrząsnęła Polakami, a jej rodzina na nowo układa sobie życie. Tymczasem przed Anją Rubik bardzo trudne zadanie, ponieważ zastępuje aktorkę w kampanii reklamowej CCC. Wszyscy jesteśmy ciekawi jak sobie poradzi. Zobacz: Przed Anją Rubik najtrudniejsza kampania reklamowa. Wszystko za sprawą Anny Przybylskiej

Niektórzy bliscy i fani Przybylskiej do tej pory nie pogodzili się z jej odejściem. W swojej najnowszej książce wspomina ją dziennikarka "Vivy!" Krystyna Pytlakowska. Autorka "Więcej grzechów nie pamiętam" przyznaje, że bardzo ceniła u niej szczerość i to, że potrafiła czerpać radość z każdego dnia, z każdej najmniejszej rzeczy. Przyznała także, że często o niej myśli:

Bardzo lubiłam tę barwną, energiczną osobę, lubiłam jej szczerość, otwartość. Nie nakładała żadnych masek, często rozmawiałyśmy tak, jakby nie dzieliła nas żadna różnica wieku. A kiedy mówiła "Krysieńko moja", to moje serce topniało, zwłaszcza, gdy była już ciężko chora. Często o niej myślę. Łzy cisną mi się do oczu, kiedy przypomnę sobie dzień 5 października 2014 roku i esemes od Małgosi Rudowskiej, menedżerki Ani: "Z wielkim bólem zawiadamiam, że dzisiaj Ania odeszła". Do końca miałam nadzieję, że pokona to raczysko. Jak bardzo niesprawiedliwe jest umierać, mająctroje jeszcze małych dzieci i zaledwie 35 lat. Ilekroć o niej pomyślę, staje mi przed oczami taka piękna, młoda, wesoła, jaką była, kiedy widziałyśmy się ostatni raz. Jej śmierć rozdarła mi serce. Straciłam przyjaciółkę - tak to teraz czuję. 

To była niezwykła przyjaźń.

Zobacz: Dziennikarka "Vivy!" o ostatnim wywiadzie z Przybylską: Bała się czasu i choroby
 
 

Najsłynniesze role Przybylskiej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anja Rubik przytyła trzy kilogramy
ONS
Newsy
Rubik zdradziła ile przytyła w ostatnim czasie. Musiała ciężko na to pracować
Inne gwiazdy mogą jej zazdrościć

Anja Rubik to jedna z najlepiej zarabiających modelek na świecie. Polka regularnie bierze udział w kampaniach największych domów mody, a o pieniądzach jakie za to dostaje krążą legendy. Ostatnio jedna z gazet podsumowała jej przychody. Zobacz:  Rubik jest multimilionerką. O takich pieniądzach może marzyć wiele gwiazd Jednak nie tylko temat pieniędzy Anji Rubik jest gorący, ale też jej waga. Modelka nieustannie posądzana jest o anoreksję, a sama ciągle musi tłumaczyć się ze swojej zadbanej i szczupłej sylwetki. Ostatnio w rozmowie z Dzień Dobry TVN wyznała, że udało jej się przytyć, co prawda niewiele, ale zawsze. Gwiazda przyznała się także do tego, że była to ciężka praca, aby te kilka kilogramów przybrać: Ja utyłam akurat trochę 3 kilogramy. Bardzo ciężko na nie pracowałam. To była harówka, dlatego, że ja jedynie tyję jak bardzo dużo ćwiczę, więc podnoszenie ciężarów, odpowiednia dieta. Tu jest moja agencja odpowiedzialna głównie za to, żebym nie pomijała żadnego posiłku, bo ja bardzo szybko tracę na wadze.  Widać? Zobacz:  Przed Anją Rubik najtrudniejsza kampania reklamowa. Wszystko za sprawą Anny Przybylskiej   Anja Rubik najlepiej ubraną gwiazdą na ramówce TVN:

Klub piłkarski złożył kondolencje Jarosławowi Bieniukowi
ONS
Newsy
Bieniuk pierwszy raz o życiu bez Przybylskiej: Boli każda minuta bez niej
Partner udzielił wzruszającego wywiadu

Informacja o śmierci Anny Przybylskiej była prawdziwym szokiem dla wszystkich. Młoda aktorka była uwielbiana przez swoich fanów i swoich przyjaciół. Jedna z jej przyjaciółek jakiś czas temu opisała ból jaki jej towarzyszy od śmierci Przybylskiej. Zobacz: Dziennikarka "Vivy!" do tej pory nie pogodziła się ze śmiercią Przybylskiej: Łzy cisną mi się do oczu Partner Anny Przybylskiej i ojciec ich trójki dzieci do tej pory unikał rozmów na temat odejścia Anny, jednak ostatnio w rozmowie z "Rewią" sportowiec zrobił wyjątek . Piłkarz udzielił wzruszającego wywiadu, w którym opisuje swoją rozpacz. - Boli każda minuta bez niej. Nie potrafię wyrazić słowami, jak bardzo mi jej brakuje - wyznał w tygodniku. Ania zwierzała mi się, że bardzo przypominam jej ojca, Bogdana. I że jestem czymś najlepszym, co ją spotkało w życiu. Jarosław Bieniuk musiał jednak stawić czoła problemom i nie mógł użalać się nad sobą dla dobra dzieci. Sportowiec robi wszystko, żeby zapewnić swoim pociechom prawdziwy dom, pomimo wielkiej tragedii jaka ich spotkała. Zobacz na Polki.pl: Anna Przybylska w sesji z dziećmi  

Anna Przybylska na okładce Party
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
"Party" składa hołd Annie Przybylskiej. Gwiazda na okładce magazynu
Redakcja żegna aktorkę w nowym numerze

Już jutro do kiosków trafi nowy numer "Party". Redakcja magazynu postanowiła złożyć hołd zmarłej Annie Przybylskiej i to właśnie piękne zdjęcie gwiazdy gości na okładce. Jej śmierć była dla wszystkich olbrzymim szokiem, ale zostawiła po sobie obraz utalentowanej aktorki, pięknej kobiety i przede wszystkim oddanej matki. Zobacz: Znany reżyser pokazał ostatnią sesję zdjęciową Przybylskiej. Miała promować ich sztukę Jednocześnie jest to też urodzinowe wydanie magazynu, który obchodzi siódmą rocznicę istnienia i bycia zdecydowanym liderem magazynów people na polskim rynku. Z tej okazji będziemy mogli przeczytać wywiady z siedmioma wyjątkowymi gwiazdami m.in. Hanną Lis , Anją Rubik , Wojciechem Amaro czy fotografującym hollywoodzkie sławy Alexim Lubomirskim . Zobacz: Fergie, Beyonce, Beckham i masa innych. Książę Lubomirski zna światowe gwiazdy! Nowy numer "Party" w sprzedaży już jutro za 1,99 zł.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner