Krystyna Janda w białej koszuli
Eastnews

Dlaczego Krystyna Janda zdecydowała, że już nigdy nie zafarbuje włosów?

Krystyna Janda w białej koszuli
Eastnews

Krystyna Janda od niedawna jest wierna swojemu naturulanemu kolorowi. A to dość niepopularne wśród naszych gwiazd, które w obsesyjny sposób gonią za młodością! Dlaczego zzrezygnowała z farbowania włosów?

Eleganckie kobiety na świecie nie farbują włosów. Nigdy nie zapomnę, gdy kilka lat temu weszłam do banku w Nowym Jorku. Oniemiałam, bo żadna z pracujących tam kobiet nie farbowała włosów. Dyrektorką banku okazała się zjawiskowo piękna 60-letnia pani o siwych włosach. Pomyślałam, że są w tym nieprawdopodobna elegancja i godność. Podoba mi się takie nieprzejmowanie się tym owczym pędem za młodością - wyznała  w najnowszym Party gwiazda.

Dlaczego Janda nie goni za młodością?

Gwiazda krytykuje jednak aktorek, które robią sobie operacje plastyczne, by wyglądać młodziej. Przeciwnie!  Ona broni swoje koleżanki! Bo rozumie, dlaczego tak postępują.

Na pytanie, czy dziwi się pani aktorkom, że obsesyjnie gonią za młodością, odpowiedziała w magazynie Party: – Zupełnie nie. Co więcej, śledzę to z zainteresowaniem. Czasem z zazdrością. Aktorki wiedzą, że dzięki takim zabiegom będą mogły dłużej pracować i dostawać atrakcyjne role. Liczą, że nie będą musiały przejść do grania babć. Jest też tak, że z wielką urodą trudno się rozstać. 

Krystyna Janda niedawno wzięła udział w kampanii reklamowej kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Ciekawi więc byliśmy, czy sama uważa się za kobietę ładną? Okazuje się, że... nigdy tak nie było.

Ja nigdy wielkiej urody nie miałam. Nigdy nie byłam lalką, choć marzyłam, żeby być. Jak każda z nas. Znam kobiety obezwładniająco piękne – choć w wieku zaawansowanym. Dużo zależy od klasy. Moim zdaniem każda z nas jest lub może być piękna, a na pewno atrakcyjna i zadbana. Mieć swój styl, charakter, osobowość. To się ceni i to widać. Banalna uroda w tysiącach egzemplarzy, kobiety podobne do siebie, jednakowe, prawie nie do odróżnienia to mnie nie zachwyca - mówi gwiazda. 

 

Więcej na ten temat przeczytasz w nowym Party!

 

Krystyna Janda

Krystyna Janda ma swoją markę kosmetyków

Krystyna Janda ma swoją markę kosmetyków

Więcej na temat Krystyna Janda
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08