Party Stories
ONS
Newsy

Krupińska i Karpiel-Bułecka wezmą ślub po narodzinach dziecka. Rodzina protestuje

Rodzinne niesnaski w rodzie Bułeckich

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka to obecnie jedna najgorętszych par w polskim show-biznesie! Odkąd pojawiły się doniesienia, że Miss Polonia spodziewa się dziecka wszystkie oczy zwrócone są w ich stronę. Obecnie coraz częściej możemy przeczytać informacje o planowanym ślubie pary. Zobacz też: Paulina Krupińska czeka na narodziny dziecka. Modelka planuje też ślub

Jak podało "Twoje Imperium", para ma pobrać się już jesienią tego roku. W gazecie czytamy, że:


Ceremonia ma odbyć się późną jesienie tego roku i zostanie połączona z chrzcinami pierwszego dziecka pary, które na świat ma przyjść już za trzy miesiące.

I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdy nie plotki na temat niesnasek w rodzinie Bułecków, dotyczących terminu ślubu. Tradycyjny ród podobno domagał się, aby najpierw miała miejsce ceremonia zaślubin, a dopiero potem przyszło na świat dziecko. Jednak para stanowczo się temu sprzeciwiła. Narzeczeni chcą połączyć ślub z chrztem dziecka, a więc podwójna impreza odbędzie się już po porodzie.

Tak czy inaczej, nie możemy się doczekać, a parze życzymy samych szczęśliwych chwil!


Zobacz na Polki.pl: Paulina Krupińska straci koronę? Wszystko z powodu ciąży

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Znamy płeć i imię dziecka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki!
Chłopiec czy dziewczynka?

Ta para wzbudza ogromne emocje! A odkąd pojawiła się informacja, że modelka i muzyk spodziewają się dziecka, atmosfera wokół nich stała się jeszcze bardziej gorąca. Dziecko Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki przyjdzie na świat już lada dzień. Termin porodu zaplanowany jest na koniec lipca. Zobacz też: Paulina Krupińska już szykuje się na przyjście dziecka. Zobacz jak! Od miesięcy wszyscy zastanawiali się, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Teraz wszystko stało się jasne! Paulina i Sebastian już niedługo powitają na świecie córeczkę , podała "Rewia", powołując się na anonimowe źródło. Wybrano już także imię. Córka pary będzie nosić imię Teresa. Poród Pauliny będzie odbywał się w znane klinice, gdzie na świat przyszło już wiele dzieci innych gwiazd. Młoda mama nie zamierza jednak pozwalać sobie na długi urlop macierzyński. Paulina już we wrześniu chce wrócić do pracy w telewizji. Zatem już jesienią zobaczymy ją znowu w roli prowadzącej program w TVN Style - "Klinika urody". Nie możemy się doczekać, by zobaczyć pierwsze zdjęcia córeczki tej pięknej pary! Zobacz na Polki.pl: Paulina Krupińska wybrała się na wakacje tuż przed porodem! Gdzie wypoczywa?    

Beata Tadla i Jarosław Kret planują ślub
Flesz/ONS
Newsy
Beata Tadla i Jarosław Kret na okładce "Flesza". Planują ślub! Co jeszcze w numerze?

To spore zaskoczenie! Beata Tadla i Jarosław Kret planują ślub! Para pojawiła się na okładce "Flesza", a w środku można przeczytać, że była gwiazda "Wiadomości" i znany pogodynek coraz poważniej myślą o ślubie. Czy już coś wiadomo na temat uroczystości? Czy para będzie chciała wziąć ślub w tajemnicy i z dala od blasków fleszy? Tego dowiecie się z najnowszego "Flesza". Co jeszcze w numerze? Beata Tadla i Jarosław Kret wezmą ślub? Co jeszcze we Fleszu? Paulina Krupińska jest w drugiej ciąży. Modelka i partnerka Sebastiana Karpiela-Bułecki spodziewa się drugiego dziecka, które przyjdzie na świat w tym roku. Będzie to chłopiec czy dziewczynka? Dowiecie się z "Flesza". Ponadto artykuł o Dominice Gwit , która błyszczy na planie "Tańca z gwiazdami", a do tego jest... szaleńczo zakochana w swoim nowym chłopaku, którego pokazała na planie show. Czy para zaręczy się w święta wielkanocne? Sięgnijcie po "Flesza", który już od poniedziałku w kioskach.  Zobacz:  Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka z córką na spacerze. Fani zachwyceni: Cudowna rodzinka Beata Tadla i Jarosław Kret na okładce "Flesza" Para planuje ślub! Co jeszcze w numerze? Znamy płeć dziecka Pauliny Krupińskiej!

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka
Instagram
Newsy
Paulina Krupińska pierwszy raz pokazała tak namiętne zdjęcie ze ślubu! Robi wrażenie
Paulina Krupińska pierwszy raz pokazała tak wyjątkową fotografię ze swojego ślubu!

Paulina Krupińska należy do grona gwiazd, które niechętnie dzielą się swoją prywatnością. Czasami jednak piękna miss uchyli światu rąbka tajemnicy. Tym razem żona Sebastiana Karpiela-Bułecki pokazała namiętne zdjęcie, którego jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć. Urocza fotografia pochodzi z wesela pięknej pary! Fani nie kryją zachwytu!  Zobacz także:  Media rozpisują się o kryzysie w małżeństwie Pauliny Krupińskiej. Jest komentarz modelki! Paulina Krupińska pokazała zdjęcie ze swojego wesela  Paulina Krupińska jest szczęśliwą mężatką od 2018 roku. Ceremonia odbyła się w lipcu 2018 roku w Kościelisku w górach, w tajemnicy przed mediami. Razem z muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką stworzyli piękną parę, która stroni od ujawniania swojego życia prywatnego. Kiedy jednak pojawiają się ich wspólne zdjęcia widać, że ich uczucie jest prawdziwe i niezwykle romantyczne. Fani Pauliny i Sebastiana również nie wyobrażają sobie, aby tę dwójkę mogło coś rozdzielić! Wygląda na to, że nie trzeba się o to martwić, bowiem piękna miss opublikowała zdjęcie, które jest potwierdzeniem, że ta para jest po prostu dla siebie stworzona. Modelka wstawiła fotografię ze ślubu, na której namiętnie całuje się ze swoim mężem! Takiego zdjęcia jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć. Fani nie kryją zachwytu i zasypali szczęśliwych małżonków lawiną komplementów.  - OMG tu widać MIŁOŚĆ ❤️❤️❤️ - Cudowna para i piekna milosc - Super para tak trzymać ❤️❤️ - Ale iskry się sypią 😉😊🎇 - O jak gorąco. Bo to gorąca góralska para. Dwa Serca.❤❤ - piszą zachwyceni fani pary My również nie możemy oderwać wzroku od tej pięknej fotografii! Paulinie i Sebastianowi życzymy...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner