Stylowy pojedynek pięknych gwiazd! Paulina Krupińska czy Joanna Jabłczyńska fajniej zestawiły swoje stylizacje w których najważniejszym elementem była czerwona marynarka? Panie spotkały się na przedświątecznej imprezie w jednym z centr handlowych i zachwyciły swoim wyglądem.

 

Paulina Krupińska po raz kolejny zachwyciła! Piękna młoda mama doskonale wie, jak podkreślić swoją urodę i kobiece wdzięki.  Modelka zaprezentowała się w czarno-czerwonym zestawie a głównym elementem garderoby była marynarka w mocnym, czerwonym kolorze. Ognistą marynarkę zestawiła z czarną koszulką z koronką, czarnymi spodniami, torbą Sabriny Pilewicz (model ALBA) i czerwonymi szpilkami. Look Pauliny Krupińskiej dopełnił mocny makijaż i rozpuszczone włosy. Kropką nad i był "choker" czyli związany wokół szyi rzemyk.

 

Joanna Jabłczyńska również postawiła na czerwoną marynarkę. Aktorka w przeciwieństwie do Pauliny Krupińskiej, postawiła na klasykę. Marynarkę zestawiła z eleganckimi spodniami w tym samym kolorze oraz z czarną bluzką. Stylizację gwiazdy serialu "Na Wspólnej" uzupełniły szpilki w koronkowy wzór.

 

Która z pań wyglądała lepiej? Która stylizacja z wykorzystaniem czerwonej marynarki bardziej przypadła Wam d gustu? ZAGŁOSUJCIE!

 

Paulina Krupińska.

Paulina Krupińska w czerwonej marynarce
ONS

Joanna Jabłczyńska.

Joanna Jabłczyńska w czerwonej stylizacji
ONS