Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Krupa oskarża Górniak: Nie znalazła czasu dla syna po wypadku

Były mąż gwiazdy wydał specjalne oświadczenie
Ponad rok temu Edyta Górniak i Dariusz Krupa rozpoczęli medialną wojnę na oświadczenia. Z pomocą gazet i internetu byli małżonkowie zarzucali sobie kłamstwa i wzajemnie atakowali. Po kilku tygodniach, Górniak i Krupa zrezygnowali z publicznego prania brudów... Aż do teraz! Okazuje się, że ostatnie wydarzenia dotyczące ich synka, Allana wywołało pomiędzy nimi kolejną wojnę. Przypominamy, że prawie dwa tygodnie temu synek artystki złamał sobie rękę.

Dariusz Krupa na łamach "Faktu" postanowił skomentować zachowanie swojej byłej żony. Krupa zarzuca w nim Edycie Górniak, że nie znalazła czasu na spotkanie z chłopcem, oraz że upubliczniła jego życie.

W przesłanym oświadczeniu pisze:

Szanowni Państwo,

Od prawie trzech lat nie mam kontaktu z moją byłą żoną, gdyż zdecydowanie nie wyraża na to zgody. Pośrednikiem w kontaktach dotyczących naszego syna jest pan Schramm, którego poinformowałem telefonicznie o tym, że Allan doznał skomplikowanego złamania ręki i że jesteśmy w szpitalu na Bielanach. Nieprawdą jest, że próbowałem to przed moją byłą żoną zataić.

Po zabiegu w Szpitalu Bielańskim Bielańskim okazało się, że niezbędne są dodatkowe badania tomografem, które wyznaczono na czwartek w ubiegłym tygodniu. Zarówno moja była żona, jak i pan Schramm wiedzieli o tym, jednak nie znaleźli czasu, żeby być z Allanem tego dnia. Przez ponad tydzień po wypadku Allan był pod moją opieką, a Edyta również nie znalazła czasu, aby go w tym czasie odwiedzić.

Po konsultacji z innymi lekarzami zdecydowałem się przenieść Allana do prywatnej kliniki, która specjalizuje się w tego typu urazach. Ponownie próbowałem się z nią skontaktować poprzez pośrednika, jednak bezskutecznie. Dopiero dwie godziny przed operacją Edyta zadzwoniła na telefon Allana i pomimo tego, że nie chciała ze mną rozmawiać poinformowałem ją o tym gdzie jesteśmy.

Edyta pojawiła się w szpitalu w otoczeniu paparazzi na godzinę przed planowaną operacją…

Godząc się na rozwód bez orzekania o winie miałem nadzieję, że sprawy naszego dziecka będą rozstrzygać ojciec i matka. Ubolewam nad tym, że jest inaczej. Przy każdej próbie kontaktu z moją byłą żoną w sprawie Allana, na drodze stoi pan Schramm. Nie chciałem także, żeby dorastanie mojego syna śledziła cała Polska za pośrednictwem mediów. Nie komentowałem dotychczasowych, w większości nieprawdziwych informacji , które pojawiały się w mediach na mój temat i na temat mojej rodziny. Jednak są pewne granice i dlatego kolejnych „rewelacji” dotyczących mojej osoby nie mogę pozostawić bez komentarza.

Z poważaniem,
Dariusz Krupa

 

Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek wojny na oświadczenia byłych małżonków, którzy jeszcze do niedawna starali się utrzymywać poprawne relacje.


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Allan Krupa tłumaczy się z papierosa
eastnews
Newsy
Czy Allan Krupa spotka się z ojcem, Dariuszem K.? Nastolatek podjął trudną decyzję
Czy Allan Krupa spotka się z ojcem Dariuszem Krupą? Wiemy, jaką decyzję podjął nastolatek!

O tym, że Dariusz K. wyszedł na wolność, 16-letni syn Allan Krupa  - tak samo jak była żona muzyka Edyta Górniak  - dowiedział się z mediów. Jak czytamy w najnowszym „Fleszu”, Dariusz K., który w 2017 roku został skazany na sześć lat więzienia za śmiertelne potrącenie kobiety na pasach , od tego czasu nie odezwał się ani do Allana, ani do Edyty. Co więcej, podobno Dariusz K. nie ma też kontaktu ze swoją drugą byłą żoną Izą Adamczyk, z którą ma córeczkę Leę. Niedawno, po trzech latach odbywania kary, mężczyzna został przedterminowo zwolniony. Czy Edyta zachęca Allana, by odnowił kontakty z ojcem? Mój syn jest młodym, ale bardzo świadomym człowiekiem. Wiele wyborów pozostawiam jemu. Na szczęście w większości kwestii się zgadzamy – mówi „Fleszowi” Górniak. Jak donosi "Flesz", Allan ma żal do ojca o brak kontaktu. Jeśli Dariusz K. chciałby odzyskać zaufanie syna, musiałby się bardzo postarać. Brak ojca i jego milczenie nastolatek podsumował na Instagramie. „Mamuś, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca”, napisał wymownie Allan Krupa. Czy to oznacza, że nie chce się z nim kontaktować? Zobaczcie w nowym "Fleszu". Edyta Górniak wspiera syna Allana Krupę.  

Syn Edyty Górniak przystąpi do Komunii Świętej
Instagram
Newsy
Syn Edyty Górniak idzie do komunii "W wieku 8 lat Allan nie miał świadomości" Gdzie odbędzie się uroczystość?
Allan ma teraz 13 lat. To odpowiedni wiek?

Edyta Górniak przygotowuje się do komunii swojego syna! Okazuje się, że dopiero teraz piosenkarka uznała, że Allan jest gotowy do przyjęcia sakramentu. Gwiazda chciałaby, żeby uroczystość odbyła się w Polsce i już załatwia sprawy związane z komunią chłopca. Edyta Górniak w rozmowie z Super Expressem zdradziła, dlaczego dopiero teraz w wieku 13 lat Allan przystąpi o komunii.   Edyta Górniak o komunii syna: "Teraz dopiero Allan stał się gotowy" Allan Krupa nie przystąpił do komunii, kiedy miał 8 lat. Edyta Górniak w rozmowie z tabloidem przyznała, że jej syn dopiero teraz, w wieku 13 lat, dojrzał do przyjęcia sakramentu.  Moim zdaniem w życiu bardzo ważne jest, by wszystko robić ze zrozumieniem tego, co się robi w danym momencie. Mój syn, kiedy wszystkie dzieci miały komunię, nie miał świadomości, a taki moment zasługuje na najwyższe zrozumienie i odczuwanie tego sakramentu - przyznała Edyta Górniak. Teraz dopiero Allan stał się gotowy. Wspólnie z mamą chrzestną Allana jesteśmy już po rozmowach z księdzem, bo chcę, żeby uroczystość odbyła się w Polsce. Myślę, że jego gotowość jest w dużym stopniu wynikiem nienachalnych rozmów o miłości Jezusa do nas, ludzi. Także tego, że najbliższa rodzina Allana jest katolicka a jednocześnie szkoła, do której uczęszcza, poszerzyła jego wiedzę, a tym samym rozumienie. Swoją gotowość na Komunię potwierdził podczas kilku mszy w czasie Świąt Wielkanocnych. Przyjęcie Komunii Świętej przez Allana z pewnością będzie radosnym wydarzeniem dla jego mamy, która od jakiegoś czasu nie ukrywa, że wiara katolicka stała się dla niej bardzo ważna.    Zobacz także:  Allan Krupa nie utrzymuje kontaktu z dziadkami! „Edyta nie chce go do tego zmuszać”   Edyta Górniak przygotowuje się do komunii syna.   Allan Krupa przystąpi do komunii w Polsce.

Edyta Górniak ślub
Newsy
Edyta Górniak weźmie ślub ze względu na byłego męża?! Artystka zdradziła najbliższe plany

  Edyta Górniak do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Najbardziej odchorowała małżeństwo z Dariuszem K., z którym ma syna Allana . Choć para od wielu lat nie jest już razem, piosenkarka wciąż jest łączona z byłym ukochanym. Co gorsza, jej nazwisko często pojawia się w kontekście tragedii, do jakiej doprowadził ojciec Allana.   Zobacz: Dariusz K. spowodował śmiertelny wypadek? Mamy komentarz prokuratury   Dariusz K. niedawno wrócił do więzienia, gdzie odsiaduje wyrok za śmiertelne potrącenie 63-letniej kobiety, do którego doszło w 2014 roku. W dodatku w organizmie byłego męża Edyty Górniak wykryto kokainę. Sprawa ciągnęła się przez wiele lat i była szeroko omawiania w mediach. Niestety, na całej tej aferze ucierpiała również Edyta Górniak oraz jej syn, Allan. Zostałam umoczona w tę okrutną historię. Wprawdzie tylko na papierze, ale gdy pisze się o tym wypadku, wciąż przywołuje się moje nazwisko . Cóż, to koszt wyborów życiowych –  wyznała Edyta Górniak w rozmowie z "Faktem". Piosenkarka znalazła jednak sposób na to, aby odciąć się od przeszłości i rozpocząć nowy rozdział w życiu. Muszę wyjść za mąż. Nie będę już wtedy byłą żoną bo będę zamężna. Może tak to od siebie odepchnę? – zastanawia się artystka.   Zobacz: Edyta Górniak o drugim dziecku. Instynkt macierzyński znów zadziałał!   Czy w takim razie w jej życiu pojawił się ktoś, z kim chciałaby się związać przysięgą małżeńską? Edyta Górniak zapewnia, że na razie jest singielką . Choć zdarza jej się umawiać na randki, piosenkarka wciąż boi się zaufać kolejnemu mężczyźnie.   Mamy nadzieję, że niebawem się to zmieni, a Edyta Górniak znajdzie prawdziwą miłość!   Zobacz także: Światowej sławy muzyk molestował Górniak?! Jej wyznanie wstrząsnęło polskimi mediami...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner