Królowa Elżbieta ma problemy ze zdrowiem
East News

Królowa Elżbieta nadal pracuje mimo zagrożenia koronawirusem! Te zdjęcia są niepokojące 

Królowa Elżbieta ma problemy ze zdrowiem
East News

Już jakiś czas temu pisaliśmy, że Brytyjczycy drżą o zdrowie i życie swojej królowej. Wszystko przez panującą na całym świecie epidemię koronawirusa. Królowa Elżbieta II jest w grupie podwyższonego ryzyka, ponieważ ta choroba najczęściej atakuje osoby dojrzałe. 

Mimo realnego zagrożenia monarchini wciąż wykonuje swoje obowiązki i odbywa liczne spotkania. Tylko spójrzcie na poniższe zdjęcia. Czy to bezpieczne!

Królowa Elżbieta II nie boi się koronawirusa?

Królowa Elżbieta ma 93 lata, a co za tym idzie, jest o wiele bardziej narażona na zachorowanie na koronawirusa niż osoby w młodszym wieku. Dlatego Brytyjczycy z niepokojem patrzą na jej poczynania. Jeszcze niedawno pisaliśmy, że królowa Elżbieta została ewakuowana z Pałacu Buckingham do swojej posiadłości w Windsorze. Wygląda jednak na to, że monarchini wróciła już do Londynu. 

Ostatnio w mediach pojawiły się zdjęcia ze spotkania królowej Elżbiety z komandorem Stephenem Moorhousem oraz kapitanem Angusem Essenhighem, do którego doszło w Pałacu Buckingham. Co ciekawe, żadne z nich nie zachowało odpowiedniej, bezpiecznej odległości. Ani królowa, ani jej goście nie mieli również na sobie maseczek ochronnych, ani nawet rękawiczek.

Myślicie, że to bezpieczne? Może lepiej by było, gdyby królowa Elżbieta na razie ograniczyła swoją aktywność zawodową?

Królowa Elżbieta pracuje pomimo koronawirusa
East News

Czy to spotkanie było niezbędne?

Królowa Elżbieta pracuje pomimo koronawirusa
East News

 

Więcej na temat Królowa Elżbieta II
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39