Królowa Elżbieta ma problemy ze zdrowiem
East News
Newsy

Królowa Elżbieta nadal pracuje mimo zagrożenia koronawirusem! Te zdjęcia są niepokojące 

Królowa Elżbieta II, mimo zagrożenia koronawirusem, wciąż pracuje. Dlaczego?

Już jakiś czas temu pisaliśmy, że Brytyjczycy drżą o zdrowie i życie swojej królowej. Wszystko przez panującą na całym świecie epidemię koronawirusa. Królowa Elżbieta II jest w grupie podwyższonego ryzyka, ponieważ ta choroba najczęściej atakuje osoby dojrzałe. 

Mimo realnego zagrożenia monarchini wciąż wykonuje swoje obowiązki i odbywa liczne spotkania. Tylko spójrzcie na poniższe zdjęcia. Czy to bezpieczne!

Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?

Królowa Elżbieta II nie boi się koronawirusa?

Królowa Elżbieta ma 93 lata, a co za tym idzie, jest o wiele bardziej narażona na zachorowanie na koronawirusa niż osoby w młodszym wieku. Dlatego Brytyjczycy z niepokojem patrzą na jej poczynania. Jeszcze niedawno pisaliśmy, że królowa Elżbieta została ewakuowana z Pałacu Buckingham do swojej posiadłości w Windsorze. Wygląda jednak na to, że monarchini wróciła już do Londynu. 

Ostatnio w mediach pojawiły się zdjęcia ze spotkania królowej Elżbiety z komandorem Stephenem Moorhousem oraz kapitanem Angusem Essenhighem, do którego doszło w Pałacu Buckingham. Co ciekawe, żadne z nich nie zachowało odpowiedniej, bezpiecznej odległości. Ani królowa, ani jej goście nie mieli również na sobie maseczek ochronnych, ani nawet rękawiczek.

Myślicie, że to bezpieczne? Może lepiej by było, gdyby królowa Elżbieta na razie ograniczyła swoją aktywność zawodową?

Królowa Elżbieta pracuje pomimo koronawirusa
East News

Czy to spotkanie było niezbędne?

Królowa Elżbieta pracuje pomimo koronawirusa
East News

Zobacz także
Koronawirus

Koronawirus w Polsce, 19.03: Potwierdzono kolejne przypadki zachorowań. Liczba osób zakażonych wzrosła do 355

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi z "Hotel Paradise" opowiedziała, jak wygląda Bali podczas pandemii koronawirusa! Niepokojące nagranie!

 

królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News
Newsy
Pałac Buckingham: Królowa Elżbieta II zagrożona koronawirusem! Jak czuje się monarchini?
Królowa Elżbieta II w obawie przed koronawirusem, wyprowadziła się z Londynu! Czy monarchini czuje się dobrze?

Koronawirus, który dotarł także do Wielkiej Brytanii sprawił, że Brytyjczycy zaczęli poważnie martwić się o królową Elżbietę II . Jak wiadomo monarchini ma już 93 lata, a co za tym idzie znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Według informacji uzyskanych przez "The Mirror", królowa opuściła Pałac Buckingham w obawie o swoje zdrowie! Jak czuje się monarchini? Zobacz także:  Brytyjczycy martwią się o królową Elżbietę II przez epidemię koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna? Królowa Elżbieta II opuściła Pałac Buckingham w obawie przed koronawirusem! Koronawirus sieje spustoszenie w całej Europie. Najbardziej dramatyczna sytuacja jest w tej chwili we Włoszech, gdzie liczba zakażonych osób przekroczyła już 20 tysięcy! Niestety, źle dzieje się również w Wielkiej Brytanii, jednak do tej pory brytyjski rząd nie podjął tak radykalnych kroków w walce przeciwko koronawirusowi jak np.: Polska czy Czechy. Na Wyspach zalecono jedynie ostrożność osobom w podeszłym wieku, jednak życie towarzyskie w Wielkiej Brytanii nie zamarło. Nic więc dziwnego, że obywatele tego kraju obawiają się o los swojej monarchini.  Królowa Elżbieta II ma już 93 lata i niestety znajduje się w grupie osób, które w wypadku zakażenia koronawirusem, mogą przechodzić tę chorobę bardzo poważnie. Wygląda jednak na to, że monarchini postanowiła nie ryzykować i... wyprowadziła się z Londynu! Jak wiadomo w Pałacu Buckingham często przebywają oficjele z zagranicy, a takie spotkania mogą potęgować ryzyko zarażenia.  Rzecznik Pałacu Buckingham w wywiadzie dla "Mirror", poinformował, że monarchini zdecydowała się wyprowadzić z Londynu na kilka dni. Wygląda jednak na to, że królowa czuje się bardzo dobrze i jest to działanie jedynie profilaktyczne. ...

królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Królowa Elżbieta II ewakuuje się w obawie przed koronawirusem! Mamy zdjęcia
Królowa Elżbieta II w obawie przed koronawirusem opuściła Londyn. Tak wyglądała ewakuacja monarchini.

Koronawirus sieje strach  wśród ludzi na całym świecie. Nic więc dziwnego, że Brytyjczycy bardzo martwią się o swoją monarchinię, królową Elżbietę II . Jak wiadomo królowa ma już 93 lata, a co za tym idzie znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Monarchini rzekomo opuściła Pałac Buckingham i udała się do swojej posiadłości w Windsor. Zobaczcie zdjęcia z ewakuacji królowej Elżbiety II! Zobacz także:  Gwiazdy chore na koronawirusa: znani aktorzy, sportowcy, muzycy, politycy Królowa Elżbieta II ewakuuje się przez koronawirusa Koronawirus  sieje spustoszenie w całej Europie. Każdego dnia przybywa nowych osób, które są zarażone SARS-CoV-2. Niestety trudna sytuacja jest także w Wielkiej Brytanii, jednak do tej pory brytyjski rząd nie podjął tak radykalnych kroków w walce przeciwko koronawirusowi jak np.: Polska czy Czechy. Na Wyspach zalecono jedynie ostrożność osobom w podeszłym wieku, jednak życie towarzyskie w Wielkiej Brytanii toczy się dalej. Nic więc dziwnego, że obywatele tego kraju obawiają się o los swojej monarchini.  Jak poinformował rzecznik Pałacu Buckingham w wywiadzie dla "Mirror", królowa Elżbieta II postanowiła wyprowadzić się z Londynu na kilka dni. Wygląda jednak na to, że królowa czuje się bardzo dobrze i jest to działanie jedynie profilaktyczne.  Królowa cieszy się dobrym zdrowiem, ale wielu jej pracowników zaczyna panikować ze względu na koronawirusa. W pałacu wciąż przebywa mnóstwo zagranicznych gości - poinformował rzecznik Pałacu. Przypomnijmy, że królowa Elżbieta II ma już 93 lata, przez co znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka w przypadku zachorowania na koronawirusa. Nic więc dziwnego, że postanowiła na jakiś czas odizolować się i odpocząć z daleka od zgiełku Londynu....

królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News
Newsy
Lokaj królowej Elżbiety II zarażony koronawirusem! Codziennie widywał się z monarchinią! 
Niepokojące informacje przekazał informator "The Sun". Lokaj królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna?

Niepokojące wieści dotarły z Wielkiej Brytanii. Według doniesień zagranicznych mediów, lokaj królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Pracownik pałacu miał mieć codziennie styczność z monarchinią. Brytyjczycy są przerażeni tą sytuacją i drżą teraz nie tylko o zdrowie księcia Karola, ale także o królową. Czy monarchini jest bezpieczna?  Zobacz także:  Dzieci księżnej Kate i księcia Williama w wyjątkowy sposób podziękowały służbom walczącym z koronawirusem! Wzruszający gest  Lokaj królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna? W ubiegłym tygodniu pałac Buckingham poinformował, że książę Karol jest zarażony koronawirusem . Brytyjczycy zaczęli martwić się nie tylko o samego księcia, ale także o królową Elżbietę II. Wszyscy zastanawiali się, czy monarchini mogła zostać zarażona przez swojego syna, jednak rzecznik pałacu uspokajał, że królowa cieszy się dobrym zdrowiem. Teraz jednak pojawiły się kolejne niepokojące informacje.  Według "The Sun" u osobistego lokaja królowej Elżbiety II wykryto koronawirusa! Pracownik pałacu codziennie miał mieć styczność z monarchinią, co dodatkowo potęguje obawy o zdrowie królowej.  Wszyscy są przerażeni, boją się nie tylko o siebie, lecz również o królową i księcia. Jeżeli wszyscy do tej pory nie zostali zbadani, już wkrótce będą. W powietrzu wyczuwalny jest strach - powiedział informator "The Sun".  Podobno właśnie ten pracownik niedawno otrzymał awans. Od tej pory lokaj przynosił królowej posiłki i napoje, wyprowadzał psy , a także dbał o królewską korespondencję.  Lokaj przychodził po psy i codziennie widywał się z królową. To przerażające, jak blisko byli - powiedział...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner