Elżbieta II w różowej garsonce w Londynie
East News
Newsy

Królowa Elżbieta II musiała uciec z Pałacu Buckingham! Co się stało?

Królowa Elżbieta II musiała uciec z Pałacu Buckingham! Co się stało?

Tego nikt się nie spodziewał! Królowa Elżbieta II musiała nagle uciec z Pałacu Buckingham! Co się stało? Okazało się, że życie w pałacu wśród cennych przedmiotów i pięknych wnętrz wcale nie jest usłane różami... Rodzina królewska walczy bowiem z plagą szczurów!

Co się stanie, gdy królowa Elżbieta II umrze? Procedura jest już zaplanowana. Telewizje mają jeden zakaz

Elżbieta II musiała wyprowadzić się z pałacu! 

Jak podaje "The Sun", Elżbieta II nagle musiała zmienić swoje plany i przerażona uciekać z pałacu z powodu szczurów, które opanowały jej dom! Do pałacu wezwano specjalistów, którzy od razu zajęli się problemem. Do tego służba musiała przejść specjalne szkolenie dotyczące tego, jak radzić sobie z gryzoniami. 

"Oczywiście higiena jest priorytetem, podobnie jak proste rzeczy, takie jak zamykanie drzwi od szafy czy zamiatanie okruchów lub kawałków jedzenia" - donosi informator "The Sun". 

Nie wiadomo jednak, czy Elżbieta przeprowadziła się do pałacu Kensington, gdzie mieszka książę William z rodziną czy też do zamku Windsor, gdzie urzęduje książę Harry i Meghan Markle, jak i również mąż Elżbiety II, książę Filip. Całe szczęście Elżbieta II ma wiele rezydencji, w których może zamieszkać :)

Zobacz także: Donald Trump zaliczył wielką wpadkę podczas przemówienia królowej! I wszystko zostało nagrane

Elżbieta II kilka dni temu musiała wyprowadzić się z pałacu

Elżbieta II i książę Filip w Londynie
East News

Wszystko przez szczury!

Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
EastNews

Zobacz także
królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II ma poważny problem na dworze! Okradają ją pracownicy

Księżna Kate w toczku i Elżbieta II w kapeluszu oglądają razem przedstawienie

"Ona jest straszna, okropna..." Królowa Elżbieta ostro oceniła kreację księżnej Kate! Słusznie?

 

Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
EastNews
Newsy
Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?
Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?

Mogłoby się wydawać, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mają bajkowe życie, bowiem mieszkają w pałacach, mają służbę i nie muszą martwić się o pieniądze. Nie do końca tak jest... Zarówno królowa Elżbieta II , jak i jej dzieci i wnukowie muszą przestrzegać zasad protokołu, wykonywać liczne obowiązki, odbywać po kilkanaście podróży w ciągu roku i uważać na każdy swój krok. I przede wszystkim zawsze być do dyspozycji! Księżna Kate przez wszystkie swoje ciąże była bardzo aktywna, choć nie zawsze dobrze się czuła. Teraz też często zdarza się, że Kate źle się poczuje, ale nie rezygnuje ze swoich obowiązków. Ostatnio podczas urodzin królowej Elżbiety II zrobiło jej się słabo i odczuwała mdłości, ale nie zrezygnowała z udziału w uroczystości. Co takiego stało się Kate? Okazuje się, że żona księcia Williama cierpi na tę samą chorobę, co królowa Elżbieta II. O co chodzi? Zobacz także:   Książę William próbował w ostatniej chwili odwołać swój ślub z księżną Kate? Zaskakujące informacje!       Tanie noclegi na całym świecie! Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie na stronie Booking.com wyprzedaże .  

królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Życie królowej było zagrożone?! Do Pałacu Buckingham wtargnął napastnik. Gdyby nie ochrona...
Życie królowej było zagrożone?! Do Pałacu Buckingham wtargnął napastnik. Gdyby nie ochrona...

Moment grozy w Pałacu Buckingham! Według doniesień zagranicznych mediów 22-letni mężczyzna próbował włamać się do domu królowej Elżbiety II . Sprawca wiedział, że monarchini przebywa na miejscu, bo królewska flaga powiewała uniesiona na wietrze. Czy sprawca chciał okraść królową Elżbietę II, a może planował zagrozić jej życiu? Zobaczcie poniżej!

East News
Newsy
Ukryli koronawirusa u księcia Williama? Według tabloidów ciężko przeszedł Covid-19
Ukryli koronawirusa u księcia Williama? Według tabloidów ciężko przeszedł Covid-19

Książe William przeszedł już koronawirusa - relacjonuje "The Sun". Podobno zachorował na COVID-19 niedługo po swoim ojcu, a choroba mocno dała mu się we znaki. Książę miał mieć duże problemy z oddychaniem. Dlaczego nie dowiedzieliśmy się o tym wcześniej? Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Nowe rodzinne zdjęcie księżnej Kate z dziećmi! Czy jest w czwartej ciąży?! Ten gest zdradza wiele Książę William przeszedł koronawirusa kilka miesięcy temu! Miał problemy z oddychaniem Pandemia koronawirusa w dalszym ciągu sieje spustoszenie. Od początku tego roku z groźnym wirusem zmagało się już miliony ludzi na całym świecie, w tym również wiele znanych osobistości. Pod koniec marca media obiegła informacja, że z COVID-19 walczy książę Karol. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej byli mocno zaniepokojeni, ponieważ książę znajdował się w grupie ryzyka, przez co choroba mogła poważnie odbić się na jego stanie zdrowia. Na szczęście syn królowej Elżbiety II przeszedł koronawirusa stosunkowo łagodnie.  Ale wiele wskazuje na to, że to niejedny przypadek zakażenia koronawirusem w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Jak informuje popularny tabloid "The Sun", podobno z COVID-19 zmagał się również książę William i to niedługo po tym, jak wykryto chorobę u jego ojca. Książę miał przechodzić zakażenie dość poważnie. Wirus uderzył w niego całkiem mocno - naprawdę go to zaskoczyło. Na pewnym etapie  miał problemy z oddychaniem,  więc rzecz jasna wszyscy z jego otoczenia byli nieco wystraszeni - stwierdził informator "The Sun".  Dlaczego zatem dowiadujemy się o tym dopiero po ponad pół roku? Wygląda na to, że książę chciał po prostu oszczędzić wszystkim zmartwień.  Działy się ważne rzeczy...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner