Party Stories
Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na Wielkim Teście z Historii
ONS
Newsy

Królikowski z dziewczyną, Szroeder, Mroczek na Wielkim Teście z Historii. Widać, że się denerwowali?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na prezentacji kolekcji Wojas
WBF
TV-Show
Na przyjaźni Antka Królikowskiego z Tomkiem Oświecińskim korzysta... dziewczyna aktora!

Kumple po "Agencie" ? Najbardziej zaprzyjaźnili się  Antek Królikowski i Tomasz Oświeciński.  Gdzie można ich spotkać poza salonami? Panowie spotykają się na przykład na... siłowni! Ale Antek nie trenuje z Tomkiem, z rad trenera personalnego korzysta za to jego dziewczyna -  Kasia Sawczuk!   Po programie spotykamy się z Tomkiem prywatnie, ja chodzę na tę samą siłownię co on. Mojej Kasi, kiedy przychodzi ze mną, pomaga Tomek i widać, że zna się na tym świetnie. W ięc jeśli mamy okazję porozmawiać ze specjalistą, to super, że mamy takiego przyjaciela - powiedział Party.pl Antek.  Zapytaliśmy też  Antka Królikowskiego jak widzi przyszłość  Tomka Oświecińskiego w show-biznesie. Tomek do tej pory był trenerem personalnym i zajmował się zawodowo treningami, między innymi z gwiazdami. Teraz sam gra w M jak Miłość i bierze udział w programach telewizyjnych. Tomek to mój przyjaciel, to super barwna postać w polskim show-biznesie i wydaje mi się, że już się w nim odnalazł.   Jest bardzo dobrym aktorem, sportowcem i przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem - powiedział nam Królikowski. Nas zaskoczyło, że Kasia Sawczuk chodzi na siłownię. A Was?   Zobacz także:  Dziewczyna Antka Królikowskiego ma nogi jak Anja Rubik! Znów schudła? ZDJĘCIA   Antek Królikowski z Tomaszem Oświecińskim na planie programu Agent.   Kasia Sawczuk, aktorka, wokalistka i dziewczyna Antka Królikowskiego jest bardzo szczupłą osobą. Aż dziw, że też chodzi na siłownię. 

Antek Królikowski, Katarzyna Sawczuk razem
Instagram Antka Królikowskiego
Newsy
Jak Antek Królikowski przeżył rozłąkę ze swoją dziewczyna z powodu Agenta? "Jak się tęskni to znaczy, że się kocha"
Opowiedział nam jak to przeżył

Antek Królikowski był na planie programu "Agent" prawie miesiąc. Na tyle czasu rozstał się z rodziną i z... ukochaną  Katarzyną Sawczuk . Ponieważ Antek i Katarzyna są parą od niecałego roku, zapytaliśmy jak przeżył rozłąkę z ukochaną na taki długi czas. A może nie miał czasu tęsknić za Kasią? Zawsze ciężko jest się rozstawać, ale też takie rozstania cementują relacje. Każdy z uczestników miał problem z tym, że nie ma obok siebie swoich przyjaciół, ukochanych. Każdy tęsknił, ale myślę, że taka tęsknota koniec końców działa na korzyść każdej relacji. Bo jak się tęskni, to znaczy że się kocha. Wszyscy byliśmy bardzo stęsknieni, ale wróciliśmy i wszystko jest dobrze - powiedział Party.pl Antek Królikowski. Antek Królikowski jest jedną z bardziej lubianych postaci w programie Agent . Wygra, a może jest Agentem? Zdania są podzielone... Niektórzy uważają, że to podejrzane, iż po odpadnięciu z pierwszego odcinka wrócił. A Wy jak sądzicie?   Zobacz także: Antek Królikowski zdradził, jak wyglądają relacje gwiazd po "Agencie". Przyjaźnią się dalej naprawdę?   Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk od jakiegoś czasu pokazują się wszędzie tylko razem. Czy to efekt dłuższej rozłąki?   Antek Królikowski w programie Agent zaprzyjaźnił się z Tomaszem Oświecińskim. Po programie spotykają się na siłowni, gdzie Kasia korzysta z rad Tomka :).   Antek i Kasia są parą niecały rok.

Agent, Tomasz Oświeciński, Antek Królikowski
Facebook/Instagram
Newsy
Tylko u nas! Antek Królikowski zdradził, jak wyglądają relacje gwiazd po "Agencie". Przyjaźnią się dalej naprawdę?

Antek Królikowski to ten szczęściarz, który z programu Agent najpierw odpadł, a potem powrócił w wielkim stylu. I o dziwo, okazuje się, że to Królikowski zawiązuje sojusze i gra tak, aby jak najdłużej przetrwać w programie. Czasem pozwala sobie też na śmiałe komentarze pod adresem niektórych uczestników, a z niektórymi, jak Tomasz Oświeciński czy Macademian Girl , trzyma sztamę.  A jak jest po programie? Czy uczestnicy spotykają się, zapraszają na imprezy, oglądają razem odcinki? Antek Królikowski powiedział to tylko nam! Antek Królikowski, z kim zaprzyjaźnił się w Agencie Mamy konwersację na Facebooku, gdzie są wszyscy uczestnicy Agenta. Wymieniamy się tam różnymi opiniami po odcinku, pozdrowieniami. Ale nie tylko oglądamy tam odcinki Agenta. Na grupie przeżywaliśmy wszyscy występ Michała Szpaka w preselekcjach do Eurowizji, któremu bardzo żeśmy wszyscy kibicowali. Cieszymy się, że to on wygrał, bo był najlepszy - powiedział Party.pl Antek Królikowski. Antek Królikowski już wcześniej zdradził nam, że na planie Agenta poznał przyjaciela Tomasza Oświecińskiego, z którym teraz najczęściej spotyka się w siłowni!   Ale też bardzo polubił Michała Szpaka. A to też bardzo fajny chłopak, świetny artysta, cieszę się, że go poznałem, szkoda że już odpadł z Agenta. Wszyscy przeżyliśmy to bardzo, bo był taką kolorową fajną postacią. Teraz trzymamy kciuki za niego i mamy nadzieję, że w Szwecji da radę! - powiedział nam Antek Królikowski. Zobacz także: "Pierwszy raz w życiu tak się bałem" - o czym mówi twardziel Tomasz Oświeciński, gwiazdor Agenta?   Antek Królikowski i Tomasz Oświeciński w programie Agent zostali przyjaciółmi. Nie wszyscy uczestnicy programu Agent: Gwiazdy wcześniej się znali, teraz na pewno są znajomymi na Facebooku :).

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner