Joanna Przetakiewicz używa kremu Dior Prestige L'Huile Souveraine za tysiąc złotych
ONS

Joanna Przetakiewicz na swoim blogu zdradziła, jak dba o swoją twarz. Jako bizneswoman, która regularnie spotyka się z najbardziej wpływowymi ludźmi biznesu i mediów, musi wyglądać perfekcyjnie. Jak udaje jej się uzyskać taki efekt? Część sekretu Dyrektor Kreatywna La Manii zdradziła na swoim blogu lamaniabyjoanna.eu.

Okazuje się, ze Przetakiewicz nie może obejść się bez luksusowego kremu Dior Prestige L'Huile Souveraine. Kosmetyk nie należy do najtańszych, gdyż 50ml tego odmładzającego specyfiku kosztuje ok. tysiąca złotych.

- Moja skóra narażona jest na ekstremalne warunki: mało snu, klimatyzację, ciągłe podróże i wiatr. Przy tym jest bardzo wrażliwa, a ja od dawna szukała produktu, który będzie dla mnie ratunkiem. L'Huile Souveraine Dior Prestige - zamknięty w pięknym opakowaniu oraz wzbogacony o cenny olejek z płatków róż Souveraine jest królewskim lekarstwem rewiatalizującym skórę. Stosuję go na noc, wykonując przy tym kilka minut masażu. Krem jest bardzo wydajny, szybko się wchłania i niebiańsko bachnie. Budzę się rano, a moja skóra jest odżywiona, głęboko nawilżona i pełna blasku - taką recenzję wystawiła Przetakiewicz dla kremu.


Jak wam się podoba styl Joanny? Zobacz: "Jem dwa razy dziennie. Nie mam czasu jeść"


Tak wygląda apartament i pracownia Joanny Przetakiewicz: