ONS

W ostatni weekend w Hollywood, odbyła się wielka premiera wideo Paula McCartney’a  „My Valentine”. Klip, w którym udział wzięli Natalie Portman i Johnny Depp powstał według oryginalnego pomysłu córki muzyka i uznanej projektantki mody Stelli McCartney.

Na imprezie pojawiła się cała śmietanka bajecznego Los Angeles, w tym aktorki, modelki i piosenkarki, które na tę okazje założyły piękne kreacje Stelli McCartney.

Kristen Stewart pojawiła się w dość niechlujnym zestawieniu marynarki, spódnicy i lakierków od McCartney z bluzką ze sztucznego jedwabiu z H&M.

Reese Withersoon wybrała czarną kreację z jedwabiu i bawełny, również projektu brytyjskiej designerki. Kreacja, którą miała na sobie gwiazda kosztuje ok. 5 tysięcy złotych.

Gwen Stefani wyglądała zjawiskowo w czarnym komplecie od McCartney oraz szpilkach Christiana Louboutina. Bluzka z baskinką odpowiednio podkreśliła talię artystki. Całość zasługuje na wysoką notę.

Miranda Kerr, to kolejna gwiazda, która solidarnie na imprezie pojawiła się w kreacji projektantki. Modelka prezentowała się doskonale w czarnej sukience z wiosenno-letniej kolekcji Stelli McCartney.

Zobacz jak inne gwiazdy prezentowały się w kreacjach córki Paula McCarteny’a >>>

jm