Krajewski krytykuje Richardson
ONS
Newsy

Krajewski krytykuje suknię ślubną Richardson: Wygląda jak pani ze sklepu z firanami

Nie pomogły koronki księżnej Kate?

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego to jedna z najczęściej komentowanych informacji w ostatnich dniach. Para w sekrecie przed mediami wzięła ślub w otoczeniu najbliższych przyjaciół i rodziny. Kilka dni po uroczystości, Monika pojawiła się na okładce "Vivy!", a niespełna tydzień później już z mężem na okładce "Party". Sesja w magazynie była pierwszą okazją do zobaczenie sukni ślubnej, która została uszyta z tej samej koronki co ślubna kreacja księżnej Kate. Przypomnijmy: Richardson pokazała suknię ślubną. Uszyto ją z koronki sukni księżnej Kate

Nie wszystkim jednak strój Richardson przypadł do gustu. Piotr Krajewski, który lubi określać siebie mianem artysty i słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi i zachowań w ostrych słowach podsumował zarówno strój jak i całą postać Moniki. Jego zdaniem suknia w żaden sposób nie przypominała ślubnej i żadna kobieta nie pokazałaby się w niej publicznie.
 

Nie dziwi mnie fakt, że ślub był po cichu. Żadna kobieta nie pokazałaby się wśród znajomych na własnym ślubie w sukience nieprzypominającej sukni ślubnej. Monika wygląda jak pani ze sklepu z firanami. To jest tkanina na firany… Monika miała wyglądać jak Kate Middleton, no więc się pytam, z której strony?! Na ceremonii ślubnej wyglądała jak „menel-ton”, a nie Middleton... - mówi w rozmowie z "Super Expressem"


Nie za ostro jak na kogoś kto publicznie chwali się operacjami nosa?

Zobacz: Krajewski pokazał się po operacji nosa. Żaden chirurg nie chciał się jej podjąć

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski na okładce Party

Najbardziej żenujący pokaz roku w wykonaniu Krajewskich:

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego
PARTY nr 10/2014
Newsy
Richardson pokazała suknię ślubną. Uszyto ją z koronki sukni księżnej Kate
Wyjątkowo skromna kreacja

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego to z pewnością jedno z głośniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. Związek dziennikarki i słynnego aktora wciąż wzbudza wiele emocji, a ostatni wywiad Moniki dla "Vivy!" jest szeroko komentowany w sieci. Gwiazda opowiedziała w nim o bajkowym ślubie, ale nie szczędziła też ostrych słów pod adresem byłej żony Zbigniewa. Przypomnijmy: Zamachowska szczerze o byłej żonie Zbyszka. Te słowa ją zabolą W najnowszym numerze "Party" możemy znaleźć obszerną relację z zaślubin pary, a całość opatrzona jest zdjęciami z ceremonii. To również pierwsza okazja, aby zobaczyć Richardson w sukni ślubnej w pełnej okazałości. Na tę okazję dziennikarka wybrała sukienkę do kolan projektu Agnieszki Tokarskiej. Została ona uszyta z tej samej koronki, której użyto przy ślubnej kreacji samej księżnej Kate! Kilka tygodni temu projektantka opowiedziała o niej szczegółowo w jednym z wywiadów. Tak Monika Richardson prezentowała się na swoim trzecim ślubie. Jak oceniacie jej kreację? Więcej zdjęć z wyjątkowej ceremonii ślubnej w nowym numerze "Party" - już w sprzedaży. Zobacz: " Richardson: Byłam złodziejką męża, która zabrała dzieciom kochającego ojca" fot. PARTY nr 10/2014   Monika i Zbyszek na salonach:

Konflikt Richardson i Justy
ONS
Newsy
Richardson ma sposób, aby uprzykrzyć życie byłej żonie Zamachowskiego. Nie ma litości
Monika ma niezłą fantazję

Stosunki między Moniką Richardson a byłą żoną Zbigniewa Zamachowskiego są delikatnie mówiąc napięte. Wprawdzie Aleksandra Justa nigdy nie wypowiedziała się publicznie na temat Moniki, dziennikarka wykorzystuje niemal każdą okazją, aby mniej lub bardziej subtelnie wbić szpilę matce dzieci swojego nowego męża. I trzeba przyznać, że czasami są to wyjątkowe mocne i okrutne słowa. Przypomnijmy: Zamachowska szczerze o byłej żonie Zbyszka. Te słowa ją zabolą Niedawno przeciwko żonie Zbigniewa zbuntowały się też jego dzieci, które wydały specjalne oświadczenie zabraniające Monice poruszać ich tematu w wywiadach czy publicznych występach. Sytuacja wydaje się naprawdę poważna, a prasa donosi o kolejnych przykładach, które udowadniają, że w nowej "patchworkowej" rodzinie aktora daleko jeszcze do stabilizacji. Jak twierdzi "Show", Zbigniew i Monika byli na przedstawieniu teatralnym, w którym główną rolę gra Justa. Znajomi aktorki dodają, że było to niezwykle okrutne posunięcie z ich strony.   Wszyscy teraz mówią o relacjach nowej pani Zamachowskiej z jego dziećmi i Aleksandrą Justą. Proszę sobie wyobrazić, że parze zdarzało się przychodzić na spektakle z udziałem Justy i siadać w drugim rzędzie. To tak okrutne, że aż trudne do uwierzenia. Koledzy współczują jej, bo uważają, że jest utalentowaną aktorką i dobrą mamą - wyznaje znajomy Justy w rozmowie z "Show". Myślicie, że kiedykolwiek się pogodzą i unormują stosunki? Zobacz: Richardson pokazała suknię ślubną. Uszyto ją z koronki sukni księżnej Kate Tak wyglądał ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego:

Dzieci Zamachowskiego chcą pozwać Richardson
ONS
Newsy
Richardson w niezłych tarapatach. Może stanąć przed sądem
Jeszcze tydzień temu cieszyła się ze ślubu

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego był jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. Para powiedziała sobie "tak" podczas skromnej ceremonii z udziałem rodziny i najbliższych przyjaciół. Richardson zdecydowała się też na obszerny wywiad, w którym opowiedziała o uroczystości i związku ze słynnym aktorem. Zdecydowała się też na kilka słów pod adresem byłej żony Zamachowskiego. Przypomnijmy: Zamachowska szczerze o byłej żonie Zbyszka. Te słowa ją zabolą Komentarze odnośnie Aleksandry Justy i dzieci Zbigniewa nie spodobały się samym zainteresowanym. Kilka dni temu najstarsza z córek aktora wystosowała list otwarty do Richardson, w którym przestrzega ją przed ponownym wypowiadaniem się na temat jej rodziny i matki. To jednak nie koniec. Jak donosi "Fakt", Monika Richardson otrzymała też pismo przedsądowe, wzywające do zaniechania jakichkolwiek wypowiedzi na temat dzieci i byłej żony Zamachowskiego. Tabloid dodaje, że rozważają też pozwanie żony swojego ojca, jeśli kiedykolwiek wypowie się o nich w mediach.   Maria i jej rodzeństwo są gotowi rozwiązać tę kwestię w sądzie, jeśli ich macocha nie przestanie wyciągać w mediach ich prywatnych spraw. Tym bardziej że ich zdaniem wszystkie historie, które opowiada o nich czy ich mamie, są wyssane z palca. Tego było już dla nich za dużo. Nie pozwolą na to, by oczerniano ich matkę - czytamy w "Fakcie". Wszystko wskazuje na to, że teraz kontakt między rodzinami będzie odbywał się tylko za pośrednictwem prawników. Zobacz: Richardson pokazała suknię ślubną. Uszyto ją z koronki sukni księżnej Kate Richardson i Zamachowski na salonach:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner