ONS
Newsy

Kozyra prosił o wybaczenie Monicę Bellucci

Udało się?

Monica Bellucci miała być prawdziwą gwiazdą najnowszego filmu Andrzeja Wajdy. O współpracę ze światowej sławy aktorką zabiegał Robert Kozyra, który postanowił włączyć się w produkcję. Niestety, kilka tygodni temu okazało się, że pomimo uzgodnionych wcześniej warunków, Bellucci nie zagra w filmie o byłym prezydencie, Lechu Wałęsie. Polska strona uznała, że nie stać jej na zatrudnienie gwiazdy.

Robert Kozyra został postawiony w trudnej sytuacji. Musiał tłumaczyć się przed agentami Moniki Bellucci z zerwania wcześniejszej umowy.

Jak donosi „Na Żywo”, były szef radia Zet, poleciał nawet do Rzymu, żeby osobiście przeprosić aktorkę.

- Robert obsypał ją setką białych róż, jej ulubionych kwiatów, podarował jej też bardzo oryginalny prezent. Piękna aktorka nie żywi do Roberta urazy - zdradził w rozmowie z tygodnikiem znajomy Kozyry.  

Kozyra z pewnością odetchnął z ulgą…
ONS
Newsy
Kozyra jest wściekły na producentów filmu o Wałęsie!
Jest mu wstyd za to w jaki sposób potraktowano Monikę Bellucci!

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Robert Kozyra od samego początku związał się z produkcją filmu o byłym prezydencie, Lechu Wałęsie. To właśnie on wynegocjował kontrakt z Moniką Bellucci, która miała wcielić się w rolę włoskiej dziennikarki Oriany Fallaci. Aktorka światowego formatu zgodziła się wystąpić w najnowszym filmie Andrzeja Wajdy, jednak kilka dni temu okazało się, że producenci wycofali się ze współpracy z Bellucci. Jak sam Andrzej Wajda stwierdził „ nie mamy tyle pieniędzy ", żeby zatrudnić gwiazdę. Zaskakująca decyzja filmowców zdenerwowała Roberta Kozyrę, który musiał tłumaczyć się przed przedstawicielami Moniki Bellucci. -Jest mi okropnie wstyd. Po co wchodzić w negocjacje ,jeśli się potem z tego wycofuje ?- pytał w „Dzień Dobry TVN” Kozyra. Kozyra zdradził, że kontrakt jaki wynegocjował z aktorką opiewał na znacznie niższą, niż zakładali producenci, kwotę. Co ciekawe, dwa dni przed odwołaniem swojej decyzji, dziennikarz został poproszony o to, żeby namówił Bellucci na nagranie specjalnego filmu, który miałby zostać zaprezentowany na wczorajszej konferencji prasowej. Aktorka zgodziła się, po czym usłyszała, że jednak nie wystąpi w filmie. Kozyra obawia się, że przez zaistniałą sytuację nikt nie będzie traktował go poważnie. Co sądzicie o zachowaniu producentów filmu?

akpa20111103_maleman_3_urodziny_jw_4762.jpg
AKPA
Newsy
Kozyra wycofał się ze współpracy z producentami filmu o Wałęsie!
„Byłem postawiony w takiej sytuacji, że musiałem podjąć taką decyzję”

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Robert Kozyra nie chce mieć nic wspólnego z produkcją filmu o byłym prezydencie, Lechu Wałęsie! To były szef radia Zet namówił Monicę Bellucci , żeby wcieliła się w rolę włoskiej dziennikarki Oriany Fallacci. Kozyra osobiście poleciał do Rzymu, żeby wynegocjować stawkę za jaką gwiazda zgodzi się wystąpić w filmie Andrzeja Wajdy. Wydawało się wtedy, że dziennikarz zostanie współproducentem produkcji, jednak według najnowszych doniesień Kozyra całkowicie odciął się od filmu. - To są takie rzeczy o których nie chciałbym mówić, ale coś się takiego stało co spowodowało, że już nie mam z tą produkcją nic wspólnego. Ja byłem postawiony w takiej sytuacji, że musiałem podjąć taką decyzję - zdradził w „Dzień Dobry TVN” Robert Kozyra. Zastanawiamy się, co spowodowało, że Kozyra zrezygnował z projektu o który wcześniej tak bardzo zabiegał?

ONS
Newsy
Monica Bellucci jednak nie zagra u Wajdy!
Producentów filmu nie stać na zatrudnienie gwiazdy?

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Monica Bellucci miała być jedną z największych gwiazd, które zagrają w najnowszym filmie Andrzeja Wajdy. Aktorka za namową Roberta Kozyry zgodziła się wcielić w rolę włoskiej dziennikarki Oriany Fallaci. Mówiło się, że za swoją rolę Bellucci zgarnie nawet 150 tysięcy euro! Niestety, jak podaje „Fakt” Monika Bellucci ostatecznie nie pojawi się w filmie o Lechu Wałęsie! Według najnowszych informacji, ze względu na zbyt wysokie koszty, producenci musieli zrezygnować ze współpracy z aktorką. - Nie będę tego komentować, szczegóły zdradzimy na konferencji prasowej- stwierdził w rozmowie z tabloidem producent, Michał Kwieciński. Kilka dni temu Robert Kozyra również zrezygnował ze współpracy z producentami filmu. Czyżby miał żal o to, że w filmie zabraknie Bellucci?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner