Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska w sukience w grochy. To hit sezonu jesień 2019!

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska poczuła powiew jesieni! Aktorka zaprezentowała na Instagramie zupełnie nową stylizację, w której zakochaliśmy się od samego początku. Kożuchowska wybrała czerwoną asymetryczną sukienkę midi w czarne grochy (Harmnii, 590 zł). Sukienka jest niezwykle oryginalna, ponieważ łączy dużo wyrazistych elementów - intensywny kolor, gęsty wzór, kołnierzyk, falbanki i bufiaste rękawy.

Zobacz takżeMałgorzata Kożuchowska zdecydowała się na kolejną metamorfozę! Aktorka pochwaliła się nową fryzurą

Aby całość nie wydawała się zbyt ciężka, Kożuchowska dodała jedynie dwa elementy - białe adidasy i małą torebkę w kolorze cappucino, którą można nosić na dwa sposoby - jako nerka lub jako klasyczna torebka na cieniutkim pasku (Make Yourself, 188 zł).

My zakochaliśmy się w tym looku, zwłaszcza w sukience! A wy?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska pokazała się z torebką za 1900 zł! My podobną w sieciówce znaleźliśmy 10 razy taniej

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na czerwoną asymetryczną sukienkę w czarne grochy. To model Lola. Kupicie ją w sklepie Harmnni.

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata dobrała do sukienki torebkę. To torebka BABY CUBE espresso duo marki "Make Yourself". Torebka kosztuje w sklepie 188 złotych.

Małgorzata Kożuchowska

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23