Małgorzata Kożuchowska w czarnych oklarach i Weronika Rosati w czarnych okularach na ulicy
ONS

Małgorzata Kożuchowska, Weronika Rosati i Kamil Kula w amerykańskim filmie u boku hollywoodzkich gwiazd! Znamy szczegóły

Małgorzata Kożuchowska w czarnych oklarach i Weronika Rosati w czarnych okularach na ulicy
ONS

Małgorzata Kożuchowska zagra w kolejnym filmie! Tym razem w kostiumowym. Niedawno Małgorzata skończyła zdjęcia do filmu "Kochaj", czeka też na premierę filmu "Listy do M 2" (9 listopada). A właśnie teraz rozpoczęła zdjęcia do amerykańskiej produkcji "Music, War and Love"!

O czym będzie film?

"Music, War and Love" to opowieść o wielkiej romantycznej miłości, o przyjaźni na całe życie, o niesamowitej mocy drzemiącej w sztuce - zwłaszcza w muzyce, potrafiącej zbliżyć do siebie ludzi posiadających bardzo różne korzenie kulturowe, wyznających różne religie, pochodzących z różnych krajów. Akcja filmu zaczyna się w 1931 roku w wielokulturowej Łodzi, przenosi się potem do Niemiec i Londynu, a kończy się w 1949 roku w Nowym Jorku. Bohaterowie filmu to postaci fikcyjne będące "syntezą pewnych losów Polaków z okresu lat trzydziestych i czterdziestych". Główni bohaterowie to obdarzony cudownym głosem Robert Pułaski oraz Rachel Rubin, skrzypaczka potrafiąca swoją grą poruszyć każde serce - czytamy na Onet.pl

Kożuchowska zagra w amerykańskim filmie

Kogo zagra Małgorzata Kożuchowska? Jak się dowiedzieliśmy - żonę głównego bohatera. Jedną z głównych ról zagra też Kamil Kula. W filmie obok nich wystąpi Weronika Rosati, Maciej Zakościelny i Jacek Braciak - z naszych ustaleń wynika, że wcielą się w epizodyczne postaci.

 

A kogo z hollywoodzkich gwiazd zobaczymy w filmie? Szwedzkiego aktora Stellana Skarsgarda ("Dziewczyna z Tatuażem", "Mamma Mia") oraz Adelaide Clemens ("Wielki Gatsby"). Całość wyreżyseruje Martha Coolidge, która ma na swoim koncie takie hity jak: "Książę i ja", "Angie" czy "Seks w wielkim mieście". Zdjęcia do amerykańskiej produkcji "Music, War and Love" ruszyły już kilka dni temu w Łodzi. Potem ekipa przeniesie się do Krakowa. Jak się dowiedzieliśmy, to nie jedyny amerykański film kręcony w Polsce. Zagraniczni filmowcy coraz chętniej do nas przyjeżdżają, bo mamy odpowiednią architekturę, krajobrazy, konkurencyjne ceny oraz aktorów, którzy nieźle radzą sobie z językiem angielskim.

 

Jeśli będziecie chcieli spotkać Małgosię Kożuchowską to przez najbliższe dni aktorka będzie w Łodzi :).

 

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN z całą plejadą gwiazd. Będzie hit?

 

Kożuchowska z synkiem Jasiem

Małgorzata Kożuchowska w koszuli w kratę i zielonej kurtce z synkiem Jasiem na ulicy

Weronika Rosati

Weronika Rosati na finale plebiscytu "Serce dla zwierząt"

Adelaide Clemens

Adelaide Clemens w czarnej sukience
East News

Stellan Skarsgard

Stellan Skarsgard w garniturze i czerownym krawacie
East News

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39