Małgorzata Kożuchowska na gali Ecco Walk Style

Tak Kożuchowska reprezentowała Polskę na światowej gali

Małgorzata Kożuchowska na gali Ecco Walk Style

Wczoraj odbył się finał 6. edycji „Ecco Walk In Style”, w której znane osobistości walczyły o nagrodę na rzecz wskazanej przez siebie fundacji. Polskę reprezentowała Małgorzata Kożuchowska. Przypomnijmy: Kożuchowska walczy o światową nagrodę!
 
Niestety, gwieździe nie udało się wywalczyć nagrody, ale aktorka i tak pokazała się z jak najlepszej strony. A przy tym wyglądała brawurowo. W małej czarnej na scenie przyćmiła urodą i elegancją pozostałe uczestniczki. Na swoim profilu społecznościowym zamieściła zdjęcie ze zwyciężczynią konkursu, Julią Mjornstedt oraz krótki komentarz:

- Kochani! Widzę, że jesteście na bieżąco:-) tym razem się nie udało:-( będziemy szukali pieniędzy na wyjazd dzieci gdzieś indziej!!! Poznałam wspaniałe dziewczyny i byłam dumna, że mogę w tak zacnym towarzystwie reprezentować nasz kraj i fundację MAM MARZENIE! Dziękuję za wszystkie kciuki jesteście Kochani!

Szczerze gratulujemy, bo znalezienie się na liście wśród tylu znakomitych nazwisk samo w sobie już jest zwycięstwem. 

Zobaczcie, jak prezentowała się Kożuchowska:

Małgorzata Kożuchowska ECCO Walk In Style 2013


Małgorzata Kożuchowska ECCO Walk In Style 2013

A tak Małgorzata Kożuchowska dba o urodę:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33