Kożuchowska w garniturze Gucci
AKPA

Kożuchowska w pięknym garniturze wspiera Muzułmanki

Kożuchowska w garniturze Gucci
AKPA

Gala "Kobieta Dekady Glamour" przyciągnęła największe gwiazdy. Wśród nich spotkać można było Małgorzatę Kożuchowską, która tego wieczoru została wyróżniona nagrodą. Na wydarzeniu aktorka po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na tytuł ikony stylu. Jej wczorajsza minimalistyczna stylizacja była wręcz zjawiskowa.

Gwiazda zaprezentowała się w chabrowym garniturze Gucci z wiosenno-letniej kolekcji. Projekty domu mody na obecny sezon przez wielu krytyków zostały okrzyknięte za jedne z najlepszych. Wszystko za sprawą Fridy Giannini, która w kreacjach chciała zawrzeć filozofię Bliskiego Wschodu, tak aby otworzyć markę na nowe rynki i docenić kobiety z krajów arabskich. Dlatego klientki, które sięgają po ten model łączą się z arabskimi kobietami.

Kożuchowska w jedwabnym kostiumie w intensywnym kolorze za prawie 4 tysiące złotych wyglądała bajecznie. Aktorka look uzupełniła o jedne ze swoich ulubionych szpilek od Jimmy'ego Choo, białą kopertówkę i piękne pomarańczowe kolczyki.

A wam jak podoba się Małgosia w tak wytwornym wydaniu? My jesteśmy zachwyceni tak samo jak stylizacją Małgorzaty Sochy. Zobacz: Socha z mężem na gali "Glamour"

Pozostałe stylizacje gwiazd z gali Kobieta Dekady Glamour:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11