Newsy

Kożuchowska ma powody do radości

Jej mąż znalazł pracę
Małgorzata Kożuchowska ma ostatnio powody do radości. Rozpoczęła pracę w nowym serialu „Rodzinka.pl”, a jej mąż – Bartek Wróblewski, znalazł nową pracę.

- Małgosia się cieszy, bo chodzi jej nie o zarobki męża, ale o to, żeby miał zajęcie, bo on bardzo źle znosi okresy bezczynności – powiedziała znajoma pary w „ Na żywo”

Mąż Kożuchowskiej, który jest dziennikarzem, pisze artykuły do nowego prawicowego tygodnika. Nie dziwi nas radość pani Małgosi, która dzielnie wspierała męża w poszukiwaniach pracy, tak jak on ją w poczynaniach aktorskich.
Joanna Racewicz o katastrofie smoleńskiej
Newsy
Joanna Racewicz dostała pracę w Polsacie, bo ma pewne wyjątkowe atuty. Jakie?
Joanna Racewicz dostała pracę w Polsacie, bo ma pewne wyjątkowe atuty. Jakie?

    Choć Joannie Racewicz wielu wróżyło jej koniec kariery, nie miała pracy zaledwie kilka miesięcy. Dziennikarka wraca do telewizji. Gdy kilka miesięcy temu Joanna Racewicz (45) rozstawała się z TVP, wiele osób twierdziło, że prędko nie zobaczymy jej na wizji, bo będzie miała spore kłopoty ze znalezieniem pracy. Ale wizje pesymistów się nie spełnią. Dziennikarka już dostała nową posadę – od października będzie prowadzić w Polsacie poranny program „Nowy dzień”.   – Będzie idealnie pasować do formuły tego programu. Przez lata pracowała w newsach, jednocześnie ma już spore doświadczenie w lifestyle’u, a na rynku nie ma zbyt wielu dziennikarzy, którzy umieją to tak zgrabnie łączyć. Ona to potrafi, ma też ogromne doświadczenie w pracy przed kamerą. Zaufano jej profesjonalizmowi – zdradza „Fleszowi” osoba ze stacji.   Okazuje się, że dla fachowców zawsze znajdzie się posada. Gotowa na miłość   Joanna Racewicz o tym, że została zawieszona w obowiązkach, dowiedziała się w marcu tego roku z mediów. Powodem miało być to, że bez wiedzy i zgody swoich szefów promowała na Instagramie dietę pudełkową i ubrania . Dlaczego przełożeni Racewicz mieli pretensje o to, co publikuje na swoim prywatnym profilu? Problem tkwił w tym, że dziennikarka wrzucała tam zdjęcia zrobione w studiu „Pytania na śniadanie”. Ale zarzut, że wykorzystuje miejsce pracy do promowania różnych produktów, miał być tylko pretekstem.   – W TVP chciano się pozbyć Joanny już dawno. „Pytanie na śniadanie” dostała przecież po tym, jak odsunięto ją od prowadzenia „Panoramy” – mówił wówczas „Fleszowi”...

smutny mężczyzna w garniturze
Flickr/Chris Connelly/CC BY 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/
Styl życia
Zdrada żony i co dalej?
Wybaczyć czy odejść? Zdrada żony jest bolesnym doświadczeniem, ale możesz sobie z nim poradzić. Nie wolno uciekać od problemu zdrady.

Wybaczyć czy odejść? Zdrada żony jest bolesnym doświadczeniem, ale możesz sobie z nim poradzić. Nie wolno uciekać od problemu zdrady. Zdrada w statystykach Statystyki mówią wyraźnie – mężczyźni zdradzą częściej (kobiety – wskaźnik procentowy waha się co roku pomiędzy 12-42%, a u mężczyzn 21-48%). Patrząc na górne granice zauważamy, że prawdopodobnie co drugi mężczyzna może zdradzać. Niestety mężowie są również bardziej podatni na flirtowanie w pracy i fantazje erotycznie o innych kobietach niż żona czy partnerka. Zdarzają się jednak sytuacje, że to kobieta wykona „skok w bok”. Jak żyć po zdradzie żony, kiedy w naszym społeczeństwie mąż stereotypowo określany jest jako głowa rodziny, ultramęski samiec alfa? Konsekwencje zdrady dla męża Zdrada żony zawsze jest bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem dla małżeństwa. Gdy to kobieta zdradza, bardzo dotkliwe skutki uderzają oczywiście w męża, ale również w samą „winną”. Dlaczego tak się dzieje? Gdy po zdradzie dojdzie do pojednania i małżeństwo wspólnie postanowi nadal być razem, u męża włącza się podświadomy stan „ciągłej gotowości” – jest przewrażliwiony, pod każdym pretekstem będzie starał się kontrolować żonę i wręcz histerycznie sprawdzać jej wierność małżeńską. Co powinien zrobić mąż? Po pierwsze przełamać bariery społeczne, wyjść ze stereotypowych przekonań i przebaczyć. Bez względu, czy pozostanie w związku, czy go opuści – powinien dać sobie szansę na przebaczenie żonie i zdobycie się na szczerą rozmowę. Tylko w taki sposób konstruktywnie (i po męsku!) rozwiąże swój wewnętrzny problem, wywołany zdradą żony. Wskazówki dla zdradzonego mężczyzny: Stanąć naprzeciw problemu – uciekanie przed kryzysem w małżeństwie prowadzi do jego...

Newsy
Bożena Walter: Weteranka telewizji
Legenda telewizji. Prowadziła popularne programy – Studio 2 w TVP i „Czar par” w TVN. Żona magnata telewizyjnego Mariusza Waltera. Dziennikarkę VIVY! przyjęła w swojej rezydencji w Konstancinie i opowiedziała, jak szczęśliwie przeżyć 40 lat z jednym mężczyzną.

– Czy na pewnym etapie życia ma się potrzebę zrobienia czegoś dla innych? Działalności charytatywnej? U mnie był to przypadek. Po prostu szefowie ITI zadecydowali, że chcą mieć fundację i najlepiej będzie, jak ja ją poprowadzę. Bałam się tego, bo wiadomo, że trzeba zbierać pieniądze, a ja nie umiem chodzić i żebrać. Potem jednak doszłam do wniosku, że skoro jestem dziennikarką, pracuję w telewizji i mogę się nią wesprzeć, to powinnam pomóc w dawaniu szansy tym, których dotknęło nieszczęście. – To było pięć lat temu? Tak. Inauguracja Fundacji „Nie jesteś sam” nastąpiła podczas meczu uczestnicy „Big Brothera” i dziennikarze TVN kontra artyści. Potem przez trzy lata robiliśmy mecze charytatywne. Dochód z ostatniego, z którego byłam bardzo dumna – Legia vs Wisła przeznaczony został dla Dziecięcego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. – Jest Pani taką osobą, która, widząc żebraka, schyla się, żeby wrzucić mu do pudełka pieniążek? Szczerze mówiąc – nie, od czasu, kiedy zobaczyłam żebraka bez nóg, nagle zrywającego się z ziemi i gnającego za nastolatkiem, który wrzucił mu do czapki kamienie zamiast pieniędzy. Ale prowadzenie fundacji jest czymś nadzwyczajnym, co zdarzyło mi się na zakończenie mojej kariery dziennikarskiej. Robimy bardzo dużo różnych akcji – to jakby przygotowywanie nowego programu telewizyjnego. – Na czym zna się Pani najlepiej. Tak i dobrze się w tym czuję. – Polacy mają dobre serca? Bardzo dobre i są niezwykle wrażliwi, zwłaszcza na nieszczęście dzieci. Niestety, ciągle nie widzimy nieszczęścia starych ludzi. – Bo starość nie jest w modzie? Powiedziałabym, że starość nie jest atrakcyjna, nie jest piękna, nie ma przyszłości. W naszym kraju...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner