Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Rozenek w identycznej sukience za blisko 16 tysięcy złotych- która gwiazda wyglądała w niej lepiej? Zarówno aktorka, jak i prowadząca program "Projekt Lady" wybrały kreację pochodzącą z domu mody Balmain. Cekinowa mini prezentuje się lepiej na Małgorzacie Kożuchowskiej czy Małgorzacie Rozenek? Zapraszamy do głosowania!

Rozenek czy Kożuchowska. Która lepiej?

Małgorzata Rozenek pokazała się w mini od Balmain podczas pokazu torebek ekskluzywnej marki Christian Louboutin. Gwiazda TVN pojawiła się wówczas na modowej imprezie w niebieskiej sukience połączonej ze złotymi i srebrnymi cekinami. Efektowna kreacja podkreśliła kobiece wdzięki żony Radosława Majdana. Małgorzata Rozenek wyglądała zjawiskowo! (Zobacz też: Sukienka z cekinami: na jaką okazję pasuje?)

 

Więcej: Małgorzata Kożuchowska tłumaczy się z orderu od prezydenta i zdjęć synka, pisze o "zaczepkach i prowokacjach"

 

Małgorzata Kożuchowska w sukience Balmain wystąpiła z kolei w sesji dla jednego z magazynów. Fotką aktorki na Instagramie pochwalił się salon Moliera2. Aktorka zachwyca swoim wyglądem w niebieskiej mini! Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny udowadnia, że zdecydowanie zasługuje na miano jednej z najlepiej ubranych gwiazd. 

 

Która gwiazda Waszym zdaniem wygląda w niej lepiej?

 

Zobacz też: Doda o Radku: "Małgosia ma teraz dobrego męża"! Rozenek ostro odpowiedziała: "Głupia kobieta..."​

 

Więcej: Ilona Łepkowska chwali Małgorzatę Rozenek! "No cóż, przyszedł i taki moment..."

 

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w sukience Balmain
ONS

Małgorzata Kożuchowska