Kosmetyki wspierające październikową kampanię walki z rakiem piersi Paleta do makijażu Powerful Pink Contour & Highlight Minaudiere, Estee Lauder, 425 zł (salony  rmowe Estée Lauder, Esteelauder.pl) Puder do stylizacji Powder.Puff, Kevin Murphy, 123 zł (Hair2go.pl) Kampania Avon #CosDoNichMam Woda micelarna Cleansing Micellar Water, La Mer, 220 zł (wybrane perfumerie Douglas, salony  rmowe La Mer)
Kosmetyki wspierające październikową kampanię walki z rakiem piersi
Mat. prasowe
1/16
Kosmetyki wspierające październikową kampanię walki z rakiem piersi
Mat. prasowe

 

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. Z tej okazji wiele marek kosmetycznych część dochodu ze sprzedaży swoich produktów przeznacza na wspierania walki z chorobą - badania nad nią, jej profilaktykę lub pomoc kobietom nią dotkniętych. Zobacz, które to marki i jakie kosmetyki możesz kupić, żeby pomóc!

 

Koncern Estée Lauder Companies pozyskuje fundusze na rzecz badań nad rakiem piersi u kobiet z mutacją w genie BRCA1, prowadzonych w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Marki należące do firmy, które wspierają akcję, to Becca, Bobbi Brown, Bumble and Bumble, Clinique, Estée Lauder, GlamGlow, Jo Malone London, La Mer i Origins.

 

Marka Indigo proponuje lakier hybrydowy w kolorze Chick Gold z charakterystyczną różową wstążką. Całkowity zysk z jego sprzedaży zostanie przekazany Fundacji na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP).

 

Fryzjerska marka Kevin.Murphy oferuje całą linię kosmetyków, z październikowej sprzedaży których 1% przeznaczy na wsparcie fundacji, której celem działania jest walka z rakiem piersi.

 

Avon w swojej stałej akcji Avon Kontra Rak Piersi wspiera nową kampanię Rak‘n’Roll pod hasłem #CosDoNichMam! Zachęca w niej do regularnego badania piersi i wykonywania (także dofinansowywanych przez formę) badań USG. Gadżetem akcji są opakowane w zabawne saszetki żele do USG… do każdego rodzaju i kształtu piersi. Zobacz je w naszej galerii!

 

Przejrzyj galerię i wybierz kosmetyk dla siebie. Zrobisz coś dobrego dla swojej skóry… i wszystkich, którym na sercu leży zdrowie kobiet!

2/16
Paleta do makijażu Powerful Pink Contour & Highlight Minaudiere, Estee Lauder, 425 zł (salony  rmowe Estée Lauder, Esteelauder.pl)
Mat. prasowe
3/16
Puder do stylizacji Powder.Puff, Kevin Murphy, 123 zł (Hair2go.pl)
Mat. prasowe
4/16
Kampania Avon #CosDoNichMam
Mat. prasowe

 

Kampania fundacji Rak’n’Roll #CosDoNichMam, główny partner: AVON

 

Wyjątkowy żel do wszystkich rodzajów piersi. Jedyny na rynku, którego wystarczy użyć raz w roku, aby zachować piękno i potwierdzić zdrowie swoich piersi. Ten „cudowny” produkt to nic innego jak żel do USG. Ten sam, którego lekarz używa podczas każdego badania!

 

Badanie USG to jeden ze sposobów potwierdzenia zdrowia piersi u młodych kobiet. Jednak większość dziewczyn nie chodzi na USG. Powód? Boją się wyniku, ale też nie akceptują swoich piersi, nie lubią na nie patrzeć, a co dopiero pokazywać je innym*. Po prostu się wstydzą. Czas na dziewczyńską akcję pod hasłem #CosDoNichMam! Czas na polubienie swoich cycków, oglądanie ich, dotykanie i regularne badanie!

 

Więcej na https://m.me/BOOBlabla

5/16
Woda micelarna Cleansing Micellar Water, La Mer, 220 zł (wybrane perfumerie Douglas, salony  rmowe La Mer)
Mat. prasowe
6/16
stoiska Jo Malone London w wybranych perfumeriach Douglas
Mat. prasowe
7/16
Maseczka oczyszczająca BUBBLESHEETTM Oxygenating Deep Cleanse Mask, GlamGlow, 39 zł (Perfumerie Douglas, Perfumerie Sephora)
Mat. prasowe
8/16
Zestaw szminek Pinks with Purpose Lip Color Duo, Bobbi Brown, 205 zł (wybrane perfumerie Douglas, salony  rmowe Bobbi Brown Cosmetics)
Mat. prasowe
9/16
Lotion Anti.Gravity, Kevin.Murphy, 119 zł (Hair2go.pl)
Mat. prasowe
10/16
Paleta do makijażu Powerful Pink Contour & Highlight Minaudiere, Estee Lauder, 425 zł (salony  rmowe Estée Lauder, Esteelauder.pl)
Mat. prasowe
11/16
Spray dodający objętości Bb. Thickening Spray, Bumble and bumble, 129 zł (wybrane Perfumerie Sephora)
Mat. prasowe
12/16
Kuracja do styilzacji, Body.Mass, Kevin.Murphy, 173 zł (Hair2go.pl)
Mat. prasowe
13/16
Rozświetlacz Shimmering Skin Perfector Pressed Highlighter, Becca, 145 zł (Sephora.pl)
Mat. prasowe
14/16
Szampon Angel.Rinse, Kevin.Muprhy, 119 zł (Hair2go.pl)
Mat. prasowe
15/16
Pianka zwieszająca objętość, Body.Builder, Kevin.Muprhy, 119 zł (Hair2go.pl)
Mat. prasowe
16/16
Odżywka Angel.Rinse, Kevin.Muprhy, 119 zł (Hair2go.pl)
Mat. prasowe
Więcej na temat kosmetyki Estee Lauder Avon