Jak stosować balsam w kostce?
mat.prasowe

Kosmetyczny hit: balsam w kostce

Jak stosować balsam w kostce?
mat.prasowe


Orientana to naturalne kosmetyki, stworzone w 100% ze składników roślinnych, zebranych z czystych ekologicznie rejonów Azji, skomponowane przez kosmetologów i farmaceutów, w oparciu o tradycyjną medycynę azjatycką. Orientana poszerzyła właśnie portfolio swoich egzotycznych kosmetyków o naturalne balsamy w kostkach.

Jednym z podstawowych składników stosowanym w takich balsamach jest masło kokum. To egzotyczne masło jest niezwykle bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe i witaminę E. Doskonale zmiękcza i uelastycznia skórę, zapobiega jej wysuszeniu i wiotczeniu, a także pomaga w regeneracji. Bardzo dobrze się wchłania, nie zatyka porów.  Zawarty w balsamie Orientana - olejek ylang-ylang zalecany jest w stanach napięcia nerwowego, przy obniżonym nastroju, bezsenności. Mawia się, że mydlany zapach lawendy uspokaja i odpręża, pomaga zasnąć, a nawet koi ból.  

Kwiat Lawendy

Dodatkowo balsam w kostce Orientana wzbogacony został o odżywcze składniki takie jak masło kakaowe, olej migdałowy, olej kokosowy, olej z kiełków pszenicy, olej z nasion rącznika, wosk pszczeli i pozostałe oleje i olejki roślinne. 

Jak stosować balsam w kostce? Wystarczy potrzeć kostką balsamu po skórze lub delikatnie potrzeć w dłoniach by uzyskać konsystencję  doskonale wchłaniającą się w skórę. Balsam wspaniale nawilży i odżywi skórę po kąpieli. Do każdego rodzaju skóry.
Cena: ok. 30 zł/60g. 

Więcej na temat pięlęgnacja balsam
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53