ONS

Karolina Korwin-Piotrowska nigdy nie ukrywała co sądzi na temat Dody. Dziennikarka wiele razy wyśmiewała poczynania kontrowersyjnej piosenkarki, ale zdarzały się również przychylne komentarze ze strony byłej jurorki "Top Model. Zostań modelką". Okazuje się jednak, że wielka metamorfoza i późniejszy sukces, Rabczewska zawdzięcza właśnie Korwin-Piotrowskiej! W rozmowie z magazynem "Flesz" dziennikarka zdradziła:


- Obie przyczyniłyśmy się do zmiany wizerunku Dody. To jest w ogóle fajna historia. Kiedy ruszyła Plejada, zadzwoniła do mnie Majka. Pomyślałam sobie: "O matko, to laska od tej fajansiary", ale odebrałam. I to była najbardziej konkretna rozmowa na temat przyszłości artysty, jaką kiedykolwiek przeprowadziłam z menedżerem gwiazdy. A rozmawiałam już z wieloma. Dzięki nam Doda stała się fajną laska - stwierdza Krowin-Piotrowska.


A my naiwnie wierzyliśmy, że za zmianą wizerunku Dody stoi jej stylistka Martha Tarnowska... Tak na marginesie Korwin-Piotrowska również powinna do niej zadzwonić.

 

Cały wywiad z Karoliną Korwin - Piotrowską w najnowszym numerze magazynu "Flesz". Już w kioskach.

kb

Więcej na temat Karolina Korwin Piotrowska