Karolina Korwin Piotrowska ostro o filmie o Annie Przybylskiej

TYLKO U NAS: Korwin Piotrowska przeciwna filmowi o Ani Przybylskiej: "To ohydne, obliczone na tani rozgłos!"

Karolina Korwin Piotrowska ostro o filmie o Annie Przybylskiej

Tylko u nas! Karolina Korwin Piotrowska ostro krytykuje pomysł powstania filmu o Annie Przybylskiej! Prace nad obrazem już trwają - scenariusz jest już gotowy, reżyser Radosław Piwowarski ma na oku kobietę, która miałaby zagrać Anię Przybylską - jest to Monika Rudnik, agentka nieruchomości. Karolina Korwin Piotrowska jest zaś przeciwna, aby taki filmik powstał.

 

Karolina Korwin Piotrowska przeciwna filmowi o Ani Przybylskiej

Dziennikarce TVN Style nie podoba się taki pomysł. Korwin Piotrowska uważa, że zarówno reżyser, jak i media, liczą tylko na rozgłos, co według niej jest "ohydne":

Jestem przyzwyczajona, że o filmie mówi się na poważnie i o jego obsadzie także, w momencie, kiedy jest jego finansowanie. Niezrealizowanych scenariuszy jest wiele po szufladach scenarzystów i reżyserów. W przypadku filmu o Annie Przybylskiej mam wrażenie obserwowania jakiegoś dość ohydnego i obliczonego na tani rozgłos danse macabre z udziałem mediów szukających zysku i reżysera, który podjął się realizacji filmu o niej i z radością o tym opowiada od jakiegoś czasu. Rozumiem, że Przybylska jest tematem, który daje medialną sławę, klikalność, na tym się zyskuje, ale wszystko, także medialny idiotyzm, mimo wakacji, powinno mieć swoje granice. Na razie nie ma filmu, nic nie ma, jest jedynie niesmak. - mówi nam Karolina Korwin Piotrowska.  

Zgadzacie się z Karoliną Korwin Piotrowską?

 

Zobacz także: Śmierć bliskiej osoby: jak sobie radzić?

 

Powstaje film o Ani Przybylskiej.

Anna Przybylska pozuje do zdjęć
Eastnews

 

Karolina Korwin Piotrowska jest przeciwna!

Karolina Korwin Piotrowska
ONS.pl

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59