ONS

Ostatnio coraz częściej w programach typu talent-show możemy oglądać młode talenty, nierzadko z poruszającymi historiami. Najlepszym przykładem jest Magda Welc, która wygrała III edycję "Mam talent" mając zaledwie 11 lat. Na szczęście dla niej, jej rodzice nie mają ciśnienia na lansowanie córki w mediach, a ona sama powoli rozwija swoje umiejętności wokalne w lokalnej szkole muzycznej. Inaczej już jest kiedy tego rodzicielskiego rozsądku zaczyna brakować - płacz na oczach milionów i porażka, która odbija się na psychice najmłodszych. Czy dzieci powinny brać udział w produkcjach telewizyjnych? Sprawę w "Dzień Dobry TVN" zdrowo oceniła Karolina Korwin-Piotrowska.


- Z jednej strony widzę dziecko skrzywdzone, ale z drugiej - popularność klipu pokazuje, że jest głód dziecięcych, czyli prawdziwych emocji -
tłumaczy, dodając: - mała dziewczynka widzi wokół siebie pełno zachwytów jurorów i rodziców, brawa, popularność, a za szybą ogromną bezę pistacjową z kremem myśląc, że już jest jej. Po programie zainteresowanie się kończy, a ona zostaje tą "przegraną".


Ciężko nie zgodzić się z Karoliną, która jako osoba z show-biznesu najlepiej wie jak wygląda ta branża "od kuchni". Mamy nadzieję, że taką postawę jak jurorka "Top Model. Zostań modelką" wkrótce zaprezentują także producenci programów, którzy oprócz żerowania na emocjach i oglądalności zachowają zdrowy rozsądek w trosce o dobro dziecka.


chimera

Więcej na temat Karolina Korwin Piotrowska