Korwin-Piotrowska musi być chudsza by oceniać modelki

Podczas ostatniej edycji "Top Model" zewsząd było słychać głosy, że jedna z jurorek powinna najpierw zadbać o siebie a potem oceniać uczestniczki. Chodzi oczywiście o Karolinę Korwin-Piotrowską.

Co prawda jurorka nie wypowiadała się stricte o modelingu, a raczej o panujących w show-biznesie regułach, to nie trudno się domyśleć, że i w jednej i w drugiej branży, które wzajemnie się wchałaniają, chodzi o jedno. Oto żeby dobrze wyglądać.

Producenci programu poprosili Korwin-Piotrowską, żeby się odchudziła i zaczęła o siebie bardziej dbać.

- Poproszono ją, żeby zadbała o siebie i zrzuciła kilka kilogramów - zdradza magazynowi "Takie jest Życie" osoba pracująca przy programie. Dowcipna, z dystansem, czasami złośliwa, niemalże idealnie wpasowała się w konwencję programu. Ale jest trochę zbyt pulchna. Nie zawsze ładnie wyglądała w telewizji, a to przecież program o pięknych kobietach z idealnym ciałem. Stąd prośba producentów, aby schudła .

W sumie czemu tu się dziwić. Zawód prezentera opiera się na jego wyglądzie. Jak widać, kąśliwe i inteligentne uwagi nie wystarczą w programie na najlepszą modelkę.

Jak myślicie, Korwin-Piotrowska powinna zrzucić parę kilo?

pijavka

Więcej na temat Karolina Korwin Piotrowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48