ONS

Koroniewska zatrudniła dziecięcego psychologa

ONS

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się o kryzysie w związku Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Niestety, plotki dotyczące znanej pary okazały się prawdziwe. Aktorka i dziennikarz rozstali się po kilku latach wspólnego życia. Koroniewska i Dowbor starają się jednak zrobić wszystko, żeby rozstanie nie wpłynęło na zachowanie ich córeczki, Janinki. Jak donosi magazyn "Party" Joanna Koroniewska w trosce o swoją pociechę zatrudniła dziecięcego psychologa.

- Pani doktor doradza jej, jak zachowywać się wobec małej, aby jak najmniej odczuła skutki rozstania rodziców. Mała w żaden sposób nie powinna odczuć złość rodziców, bo to osłabia w dziecku poczucie bezpieczeństwa- zdradza koleżanka aktorki.

Okazuje się, że według psychologa dziecięcego ważny jest nawet ton głosu jakim Joanna Koroniewska zwraca się do dziewczynki. Według informacji magazynu Maciej Dowbor stara się jak najczęściej odwiedzać córeczkę, a Joanna Koroniewska świetnie sobie radzi łącząc obowiązki zawodowe z obowiązkami domowymi.

kb

Więcej na temat Joanna Koroniewska
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01