Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na konferencji prasowej
East News

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie córki! Emocjonalny wpis: "Karmię piersią półtoraroczne dziecko"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na konferencji prasowej
East News

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie córki i przyznała, że jest krytykowana za karmienie piersią małej Helenki! Joanna Koroniewska należy do tych gwiazd, które chronią swoje życie prywatne i nie pokazują zbyt często zdjęć bliskich. Aktorka bardzo rzadko publikuje w sieci fotki córek, ale teraz zrobiła wyjątek! Gwiazda serialu "Ślad" zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis i pokazała, jak wyrosła jej córka Helenka!

Joanna Koroniewska o karmieniu piersią

Joanna Koroniewska jest mamą dwóch córek - dziesięcioletniej Janinki i półtorarocznej Helenki. Najmłodsza pociecha aktorki przyszła na świat na początku 2018 roku. Teraz serialowa gwiazda przyznała, że wciąż karmi córkę i niestety często spotyka się przez to z nieprzyjemnymi uwagami. 

Dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi i kolejny raz, właściwie za każdym razem kiedy mówię komukolwiek, że karmię piersią moje niespełna półtoraroczne dziecko, otrzymuję na wstępie pytanie w stylu, ale po co jej to jeszcze... No właśnie... Po co... Zadziwia mnie totalna bezpośredniość części ludzi. NIGDY nie pozwoliłabym sobie na tego typu pytanie w stosunku do kogokolwiek. (To moje ulubione słowo- empatia, pamiętacie??!). Bo serio, złapałam się już nawet na tym, że to JA zaczynam się z tego dłuższego skądinąd karmienia tłumaczyć. 🤷‍♀️🤦‍♀️Ale tak naprawdę z czego??! Komu?!? I dlaczego??! Każda tego typu decyzja jest absolutnie indywidualna - napisała na Instagramie. 

W dalszej części wpisu aktorka zaapelowała do internautów. 

Każda Mama jest wyjątkowa. Koniec kropka. Zajmijmy się w końcu SWOIM życiem a nie poprawianiem sobie samopoczucia mówiąc innym, jak mają żyć. Czy mają pokazywać przodem czy też tyłem swoje DZIECI. Czy też może w ogóle. To MY- RODZICE będziemy PRZEZ NIE kiedyś z tego rozliczane. A innym nic do tego.

Fani Joanny Koroniewskiej byli zachwyceni jej wpisem.

- Popieram w 100% 😘😘😘
- Popieram z całego serca. Karmiłam ponad trzy lata ❤️❤️❤️
- Święta prawda👏😍- pisali internauci. 

Zobaczcie cały wpis Joanny Koroniewskiej i zdjęcie jej córeczki!

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie córki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj nie będzie do śmiechu. Przynajmniej co poniektórym. I to nie dlatego, że zrobiło się zimno, leje i aura w Warszawie taka jak na Openerze. Jak żyć...💆‍♀️🤷‍♀️ Dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi i kolejny raz, właściwie za każdym razem kiedy mówię komukolwiek, że karmię piersią moje niespełna półtoraroczne dziecko, otrzymuję na wstępie pytanie w stylu, ale po co jej to jeszcze... No właśnie... Po co... Zadziwia mnie totalna bezpośredniość części ludzi. NIGDY nie pozwoliłabym sobie na tego typu pytanie w stosunku do kogokolwiek. (To moje ulubione słowo- empatia, pamiętacie??!). Bo serio, złapałam się już nawet na tym, że to JA zaczynam się z tego dłuższego skądinąd karmienia tłumaczyć. 🤷‍♀️🤦‍♀️Ale tak naprawdę z czego??! Komu?!? I dlaczego??! Każda tego typu decyzja jest absolutnie indywidualna. Uważam też, że wiele mam karmiących mlekiem modyfikowanym, zwłaszcza tych od początku, też poddawanych jest negatywnej ocenie. Nie rozumiem ludzi, którzy WSZYSTKO generalizują i wysuwają daleko idące wnioski. Każda Mama jest wyjątkowa. Koniec kropka. Zajmijmy się w końcu SWOIM życiem a nie poprawianiem sobie samopoczucia mówiąc innym, jak mają żyć. Czy mają pokazywać przodem czy też tyłem swoje DZIECI. Czy też może w ogóle. To MY- RODZICE będziemy PRZEZ NIE kiedyś z tego rozliczane. A innym nic do tego. Ulało mi się. Nomen omen. 🤱🤦‍♀️🤷‍♀️💜 A Wy, co o tym myślicie? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? #peaceandlove #karmieniepiersia #mojezyciemojasprawa #kazdamamajestnajlepsza #karmiejakchce #mamadwojki #empatia #zawsze

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

 Aktorka ma już dość krytycznych uwag.

Joanna Koroniewska w plisowanej spódnicy z Zary
Instagram

Więcej na temat Joanna Koroniewska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43